Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem használnak mindenkin...

Miért nem használnak mindenkinél felszivodo "cérnát" gátvarráshoz? Neked milyen varratod volt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónál felszívódó, de borzasztó volt, sokkal rosszabb, mint a másik. Annyira szúrt, hogy mégis ki kellett venni.
2014. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a belső felszívódó volt, a külsők nem felszívódóak. Én nem akartam varratszedést, rettegtem tőle, így megkérdeztem a dokimat, hogy nem lehetne-e mind felszívódó. A dokim azzal magyarázta, hogy jobb lenne, ha kétfélét kapnék, mert a külső rétegnek elég az a pár nap is, de a felszívódó sokaknál nem esik ki olyan hamar, így sokáig kényelmetlen nekik, így már többször mentek hozzá vissza pár hét után, hogy szedje ki. Belül a folyamatos nedvességtől puha marad a cérna, így nem bök, de kívül bökhet. Igaza lett, mert a felszívódóból egy darab még a 6 hetes kontrollon is meg volt, nem tudom, mit csináltam volna 6 hétig, ha az kívül van és bök.
2014. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is felszívódó volt másfél éve, de mint az első válaszoló is írta, nagyon bökött. Nálunk nem szedték ki teljesen, csak elvagdosták. Nekem ráadásul maradt egy darab, amivel kb fél évig küzdöttem, a többi kipotyogott.
2014. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsõ 2 gyereknél volt varrat ami felszivodo , de sosem zavart. Harmadiknal nem volt gatmetszes
2014. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem felszívódó volt. Örültem neki, mert nem csak a gátat varrták. Én repedtem hüvelyen belül is. Sajnos nem tűnt el teljesen a méhszáj mire jöttek a tolók, így az is okozott sérüléseket hogy kézzel feszegették a szülésznők. Majd' egy óran keresztül öltötték össze a sebeket. Érdekes lezt volna a kiszedés. . .
2014. febr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 babóca0129 ***** válasza:
Teljes mertekig felszibodot kapptam es nem bok.
2014. febr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felszìvòdòt kaptam, és otthon vettem észre, h szétnyílt a seb. Azt mondták, lehet, kilökte a szervezetem v. előbb felszìvódott...

És 1 mm-t nem forrt össze, pedig azt mondták, össze fog...

Ha legközelebb is kéne, ragaszkodni fogok a nem felszìvòdòhoz.

2014. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!