Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés egyik közeli "előjele...

A szülés egyik közeli "előjeleként" mondják, mikor leereszkedik a has amikor a baba feje rögzül. Mindenkinél látszódhat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 15:56
 1/9 A kérdező kommentje:
ugy értem van olyan akinél nem?
2012. szept. 10. 15:57
 2/9 anonim ***** válasza:
látható,mert előredomborodik és lejjebb csúszik a hasad,és a melledd meg a hasad között van újra hyel. és érezni is fogod,mert könnyebben fogsz lélegezni,nem ég már a gyomrod. viszont többet fogsz pisilni és nyilallni fog lent
2012. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rosszul kérdeztem!


Előfordulhat hogy valaki ugy megy szűlni, hogy nem ereszkedik le a hasa?

2012. szept. 10. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
nem,vagyis legkésőbb a vajúdás kezdetekor le kell szállnia. lehet ez 2-4 héttel hamarabb,de lehet h csak az első fájásoknál történik meg. amig nem száll le-vagyis nem illeszkedik a baba feje a medencédben,nem tudsz vajúdni,szülni
2012. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm
2012. szept. 10. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem csak a szülőszobán szállt le a hasam, de annyira eldeformálódott és puha volt, h jóformán a babát ki tudtam tapogatni.
2012. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy néz ki mintha fent lenne de azt mondta szülésznő, hogy már lent van csak ilyen nagy a baba és kész.. Amúgy meg a melleim is elég nagyok szóval az hogy a kezemet oda tudom e tenni az attól függ hogy hová emelem a ciciket.. :)
2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer vajúdás alatt szállt le a hasam. Jó gyors szülések voltak.
2012. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem leszállt már a 34 hét környékén,a védőnő mondta is hamarabb lesz baba mint gondolnám.Ehhez képest 40+2-re született a fiam.
2012. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!