Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Spák László (Miskolc...

Dr. Spák László (Miskolc Semmelweis) szülész-nőgyógyászról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat
2014. febr. 23. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hozzájárok. Láttam az előző kérdésednél hogy vkinek rossz véleménye van róla, de én azt tudom mondani hogy nagyon alapos, törődik a kismamával.

Azt nem tudom róla elképzelni hogy ne ment volna be a kismamájához mikor szült, az én szülésemre szabiról bejött, pedig nem is Miskolcon volt. Én tudom ajánlani ha még nem választottál, én is hozzájárok ismét (5 hetes vagyok :)

2014. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó :) Nagyon örülök a válaszodnak, köszönöm szépen :) Igazából csak a megerősítésre vártam :) Nagyon sokfelől érdeklődtem már felőle, az esetek 90%-ában csak jókat olvastam róla. Jövő hétfőn fogok vele először találkozni, nagyon remélem szimpatikus lesz :) Ha tudsz, kicsit mesélnél róla bővebben? Köszi mégegyszer :)
2014. márc. 9. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisfiamat nála szültem, nagyon lelkiismeretes volt akkor is, ha valami probléma volt küldött kivizsgálásra (pl. idő előtt küldött cukorterheslésre, ami nem is volt baj, mert magas volt). Nagyon jófej, én jól szoktam szórakozni :).

Amikor szültem minden nap bejött hozzám, sajnos tavaly volt egy missed ab-om, akkor is nagyon alapos volt.

Most pedig remélem nem lesz semmi gond, pénteken megyek hozzá UH-ra. 4 hetesen is voltam nála más miatt, de akkor is csinált UH-t, de még csak megvastagodott nyálkahártyát látott.

Te hány hetes vagy? Szerintem jó döntés őt választani. Még miket hallottál róla?

2014. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül is voltál Dr Spáknál??Milyen volt a benyomásod??Ha van kérdésed kérdezz nyugodtan, nekem is Ő az orvosom!
2014. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom régi a kérdés de lehet tudni a tarifát mert nekünk nem mondott semmit!

Kb mintha a piacon lennénk majd kialkudunk egy árat mondta!

Ez így kellemetlen!

Nektek ez hogy volt mikor mondta meg vagy csak a végén?

2020. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!