Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szolnoki Hetényi Géza...

A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészetéről milyen friss tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Főként az érdekel, hogy milyen szobák vannak. Mennyi esély van egyszemélyes szobára? Esetleg mennyit kell fizetni érte? Milyenek a körülmények összességében? A nővérek?

2014. febr. 24. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszemélyes szobára nem sok esélyed van, oda leginkább azokat teszik akiknek a kicsi a korára került. A nővérek? BUNKÓK! Nem kicsit, nagyon de tisztelet annak az 1 max 2 kivételnek, összességében a kutyával is szebben bánnak. A higiéniáról ne beszéljünk, mert annak hatalmas híjja van. 6 ágyasak a szobák általában, talán van 4 ágyas is de ebben nem vagyok biztos. Oda kerülsz ahová tesznek, nem kívánságműsor sajnos.
2014. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én babám a korán volt, nem tettek egyszemélyes szobába :) ott olyan anyuka volt, akivel ott volt a babája. A korás anyukákat egy szobába teszik, ezek 2-3 ágyas szobák.

Az egyszemélyesről a dokidat kérdezd szerintem! Amúgy tényleg nem kérdezik, melyik szobába akarsz menni.


Nekem szerencsém volt, kedves nővéreket fogtam ki. A higiénia... Hát igen, lehetne jobb is, tényleg.

2014. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolom, hogy amikor már ott vagyok nem kívánságműsor, de előre biztos le lehet beszélni. Majd ennek még utánajárok. De a kétszemélyes is jó lenne.
2014. febr. 24. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

A szülőszoba totál szocreál az ágyak között csak egy függöny van, kivėve a legutolsót, azt fal választja le. Ha van fogadott dokid meg jókora mázllid akkor ott szülhetsz ės akkor csak a fele szemėlyzet nėzi vėgig az alfeledet. Az előkėszítős nővėrkėk nem engednek pánikolni folyamatosan kėrdezgetnek, amolyan katonás stílusban. Ha van lehetősėged akkor otthon borotváld telljesen kopaszra az alfeled ės zuhanyozz le indulás előtt!! Beöntėst adnak, de attól nem kell fėlni. A vajúdóban vėgighallgathatsz egy-kėt szúlėst mielőtt sorrakerúlnėl.

Ha egyágyasba akarsz kerülni ahoz kėt dolog kell szabad egyágyas ės fogadott doki aki elintėzheti hogy oda kerülj. Első babával nem túl szerencsės döntės mert senkitől nem tudsz segítsėget kėrni, 24 órában meg egyik csecsemős sem fog melletted állni. Jobb a 2-4 ágyas szoba. A nővėrek többsėge aranyos, persze a te hozzáállásodtól is nagyban függ. Sajna vannak akiken nem lehet segíteni, ės ezt egy idő után nem díjjazzák,de megvtudom ėrteni őket.

A higiėnia hagy kívánnivalót maga után de lássuk be ez egy megyei kórház, ės hát ugye a megye összes kissebsėge itt szül.......nem is folytatnám mindenki tudja mivel jár ez, tisztelet a kivėtelnek, mert azėrt láttam pozitív pėldát is.

2014. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az kimaradt, hogy január vėgėn szültem a harmadik gyermekem. Volt kėt sima meg egy császáros szülėsem, mindhárom ebben a kórházban . Egyik gyerkőccel sem volt semmi gond pedig a második kettő 37. hėtre született.
2014. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt hittem a vajúdás/szülés külön kórteremben történik... :O
2014. febr. 26. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire külön van, mert a vajúdóból nyílik a szülőszoba. Ott csak ágyak, fotel és ctg van, ennyi a lehetőség. Amikor finishben vagy akkor mész a szülőszobára, ahol valóban egy vékony függönnyel vannak elválasztva az ágyak.
2014. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Válaszd inkább Mezőtúrt, 1000x jobb. Hacsak nincs fogadott dokid aki a Hetényihez köt...
2014. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!