Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények a Flór Ferenc...

Vélemények a Flór Ferenc (Kistarcsa) szülészetéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 20 hetes terhes vagyok és nincs fogadott orvosom. Fóton lakom de Kistarcsán szeretnék szülni nekem nagyon szimpi az a kórház. Mi a teendő ilyenkor? Ha ott fogadnék egy szülésznőt? Segítsetek légyszi első babás vagyok és nincs tapasztalatom.


2014. febr. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott szültem és borzalom volt. Szentágotai volt adokim, őt sem tudom ajánlani.
2014. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem ott, nagyon meg voltam elégedve mindennel. A szülőszobák nagyon szépek, az ott dolgozók kedvesek.

Nem tudom, hogy ahhoz h ott szülhess, elég e egy szülésznő... Lehet orvost kellene fogadni, akkor tuti szülhetsz ott. (ez csak az én véleményem, de inkább kérdezz rá a kórházban) Ha gondolod irj privit, szivesen segitek bármiben :)

2014. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hónappal ezelőtt én is ott szültem. A csecsemős nővérek bunkók, az orvos (Dr. Várkonyi Péter) profi volt a császármetszés során, utána még csak hőemelkedésem sem volt. Csak ajánlani tudom a Főorvos Urat.
2014. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, 3. babával. Mind a kettőt ott szültem és most is ott fogok szülni. Én Aszódon lakom és Várkonyi doki a fogadott orvosom, szülésznőm nincs fogadott. Ha van fogadott orvosod akkor szülhetsz ott. Ha nekem nem lenne akkor hatvanba kellene menjek, na azt inkább ne. Én nagyon meg vagyok elégedve a dokimmal, már a 3.-kat fogom nála szülni. Nagyon rendes, mindenben segít. Az ott dolgozó szülésznők is nagyon rendesek és a csecsemősök is mindenben segítenek. Én csak pozitív dolgokat tudok mondani a kórházról. Nem bánod meg! Még az is lehet, hogy találkozunk!
2014. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is csak jót tudok mondani a kórházról.

3 hónapja szültem ott.

Én Jászberényhez tartoznék,de mégis a Flór Ferenc kórházban szültem, és nem kell hozzá sem fogadott orvos,sem pedig szülésznő.

Nagyon kedvesek voltak velem fogadott doki nélkül is.

Annyi csak,hogy szüléskor a bejutást saját magadnak kell megoldanod,mert a mentő abba a kórházba visz be amelyikhez tartozol.

Ez biztos....

Kérdezz nyugodtan szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre... ha még aktuális.

2014. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!