Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos nélkül VIP...

Fogadott orvos nélkül VIP szoba? Lehetséges? Nagyon fura lenne?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nem szeretnék fogadott orvost majd, de szeretném a VIP szobát 3 napra, ha éppen szabad. Ez így nagyon fura? 7500/nap a szoba, saját fürdő, saját konyha, TV, kényelmes ágy, ahova apuka is bemehet, illetve mellettem lehet a babám, ami a legfontosabb. Ezzel szemben 4-5 ágyasok a sima szobák, de a babák itt nincsenek az anyákkal, meg vannak a 2 ágyas szobák, ahol a babák is ott vannak. (ebből nem sok van :()


Ha jól sikerül minden a szülésznőnek adnék pénzt, meg az ügyeletes orvosnak, de közel sem 100 ezret.


Nem vagyok amúgy smucig, csak a szobát nem érzem pénzkidobásnak, a fogadott orvost meg igen. Ha jól dolgozik, ha nem, ki kell fizetni... és kitudja milyen lesz.


Nem tudom, lehetséges-e egyáltalán fogadott doki nélkül ilyen szobát "kivenni", vagy jobb esélyem lenne ha lenne magán dokim?


2014. febr. 24. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Általában VIP szobát a fogadott dokisok szoktak kapni, aki ügyeletesnél szül az nem.
2014. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lcs ***** válasza:
meg hát a VIP szobához születni kell, hogy éppen ne legyen foglalt mikor igénybe vennéd :)
2014. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy az van amit az 1. mond :(


Nincs elvetve teljesen a fogadott orvos, csak (eddig) nem láttam értelmét.


Az számít valamit, hogy édesanyám 40 évig abban a kórházban dolgozott? :D Hátha...


(Illetve azt is számításba vettem, hogy szerencsésnek kell lenni, hogy legyen üres szoba :D)

2014. febr. 24. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott nincs köze a fogadott dokinak a vip szobához. Bárki mehet aki kifizeti és ha éppen üres a szoba. Nekem volt dokim, de nem volt üres vip szoba, így nem mehettem oda.
2014. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nicola


Nem kötekedni akarok eskü, de nem lehet, hogy azért nem volt üres szoba, mert volt egy másik jelentkező és annak volt fogadott dokija, és inkább az kapta meg?


Én ettől tartok leginkább.

2014. febr. 24. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem kórháztól függ, nem tudod közvetlenül a kórházat megkérdezni
2014. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mármint nem tudod őket megkérdezni? előző voltam
2014. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem tuti azt mondják, hogy mindenki egyenlően van elbírálva :D


Hm Hm..


Amúgy ha más nem, egy két ágyasat kiharcolok. A 6 ágyas nagyon durva, főleg, hogy 60-70%-al nem akarnék egy szobában aludni.

2014. febr. 24. 14:42
 9/14 anonim ***** válasza:

5ös!

Nekem is volt fogadott dokim! De itt tényleg így van,több ismerősöm is szült már ebben a kórházban. Egyiknek nem volt dokija mégis vipben volt mert épp megüresedett.

2014. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez egy jó hír köszi! :)
2014. febr. 24. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!