Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvileg szín tévesztésem an...

Elvileg szín tévesztésem an az iskola orvos szerint (lent)?

Figyelt kérdés
Nos ma volt orvosi vizsgálat és a "babos könyv"-et mikor olvastam voltak hibák és egy volt amit nem bírtam ki olvasni.Utána megkérdezte a védőnő hogy minek szertnék menni.Mondtam szoba festőnek.Azt mondta annak nem mehetek így de menjek el egy szemészetre hogy megerősitse hogy nem lehet festő.

2012. nov. 28. 13:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez már 100%?Illetve a z alkalmasági teszten is lenne babos könyv?A Petőfi szertnék tovább tanulni ami Szolnokon van(ÉPFA)
2012. nov. 28. 13:52
 2/11 anonim ***** válasza:
egy színtévesztő szobafestő elég érdekes dolgokat tud produkálni ... azt, hogy színtévesztő vagy rávezetik a kartonodra, innentől kérdéses, hogy felvesznek-e egyáltalán ilyen szakiskolába ... sajnos
2012. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de na a védőnő úgy mondta hogy bizonytalan vagyok benne.van még esélyem?milyen szakmát tanuljak igy?az átlogom 3-as
2012. nov. 28. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Először menj el szemészetre a problémáddal és utána ráérsz aggódni, hogy legyen tovább. Amúgy tényleg nem lehet festő az, aki színtévesztő. Elég fura lenne. De gondolom, hogy vannak más szakmák is, amiket tanulhatsz abban a suliban vagy egy másikban.
2012. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így van , szemészet az első, ott lesz egy anomaloscopos vizsgálat, ami megmutatja hogy valóban színtévesztő vagy-e.

Ez a tuti, egyenlőre csak a gyanú áll fenn.

Ez egy műszeres vizsgálat, nem a babos könyvön alapul.

2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és itt nekem valamibe bele kell nézni vagy csak le feküdni vagy ülni és kész?
2012. nov. 28. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Bele kell nézned, és ki kell keverned egy adott színt.
2012. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy toll formát adnak a kezedbe, aminek két különböző színű a két fele és addig kell csavargatni amíg ugyanolyannak nem látod. Vagy belenézel egy gépbe és ilyen félköröket kell egymáshoz illeszteni amíg egyforma nem lesz. Az elv ugyan az, ebből meg tudják állapítani, hogy van színtévesztésed vagy nincs.
2012. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem.remélem nem vagyok az.az internetes az mennyire megbízható? www.szintevesztes.com mert ezt a tesztet meg csináltam ami azt írta ki hogy nem vagyok szin téveztő
2012. nov. 28. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez már jó alap, de mint ahogy írtam az a tuti, amit a szemész mond. Bizakodva mehetsz oda, hogy ez sikerült.
2012. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!