Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségek lehetnek,...

Milyen lehetőségek lehetnek, ha csak a biosz érdekel, de annyira nem vagyok jó tanuló hogy orvos/állatorvos vagy bármi ilyen komolyabb szóba kerülhetne?

Figyelt kérdés
3.os vagyok biosz faktot jelöltem be, de anya szerint emeltre menjek. A biosz engem is érdekelne de ma a tanártól kérdeztem és azt mondta az emelt az nagyon komoly és hogy egy középszinten a 4es-t szerinte ha tanulok megkapom.Milyen munkák, vagy továbbtanulási lehetőségek vannak középszintű ill. emelt szintű biosszal?
2012. szept. 3. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a dietetikát választottam. További lehetőségek: ápoló(nő), mentőtiszt, védőnő, szülésznő, népegészségügyi ellenőr
2012. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az a dietetika az mi is lenne ? nem nagyon vagyok jártas a dolgokban:)
2012. szept. 3. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg ezekhez mi kell emelt vagy középszint ?

mert ezt sehol nem találom..

2012. szept. 3. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a SE-ETK-n lehet tanulni többek között.elég hozzá a középszint.a dietetikáról annyit,hogy könnyű viszonylag bekerülni,de egyik ismerősöm mesélte,hogy volt vmi állásinterjún egy távolról sem egészségügyi cégnél,ahol dietetikusok is ott ültek a munkakeresők között.valüszínűleg Magyarországon ezzel nem fogsz tudni elhelyezkedni,vagy csak sok jó kapcsolattal,és sok sok tehetséggel.A gyógytornász még amit szerintem lehet csinálni,bár annak is inkább külföldön van nagy keletje.De ott tényleg keresik a jó gyógytornászokat,főleg azt hiszem Franciaországban.
2012. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!