Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császármetszéssel születik...

Ha császármetszéssel születik a gyerek akkor is 6 hétig tart a menstruáció?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A gyermekágyi vérzés nem szokott 6 hétig tartani általában. Egyébként egy császárosnak is ugyan olyan seb van a méhén, mint egy simán szült nőnek, nem ettől függ sztem a vérzés hossza.
2014. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Császárral azért "vérzésmentesebb", mert ott a vágáson könnyebben benyúl az orvos és kézzel elég alaposan ki szokták tisztítatni - kevesebb minden tud ürülni később.
2014. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt nem tart 6 hétig, másrészt független a szülés módjától.
2014. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem menstruáció és eltarthat 6 hétig ugy mint egy sima szülés után! Én első császár után 7 hétig véreztem, második után csak egy hétig! Minden terhesség és szülés más!
2014. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csaszaros voktam, 3 hetig vereztem. Sogornom siman szult 4 hetig verzett. Semmi koze szerintem a kettonek egymashoz.

De 6 hetig nem tart menstruacio. Az nem is az, mint mar elottem le is irtak, a masik meg a 6 het a gyermekagyas idoszak, ami a szextilalmat jelenti. :-)

2014. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, illetve az egyén szervezetétől függő, hogy kinek meddig tart. Nem a szülés módjától függ.

Én császáros voltam, mégis majd 6 hétig kitartott a szülést követő vérzésem.

2014. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem három hétig tartott normál természetes szülés mellett. Császárnál sem tart hat hétig, bár mint a menzesznél, itt is egyéntől függ. Vki gyorsabban más lasabban tisztul.
2014. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez NEM menstruáció, ez fontos


császárral szültem ikreket, nekem 6 hétig tartott kb.

a 3. hét körül csökkent, azt hittem, vége, de aztán megint beindult

2014. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dokitól is függ. Császárnál nekem megmondta, hogy alig lesz gondom, mert kitakarította rendesen, 5. napon már nem volt erősebb, mint egy mensi, csak amikor szoptattam akkor jött több, de az ao oxitocin miatt. 7 nap után sima betét 2 hét után tisztasági betét elég volt 3 hétig tartott. Nekem hasitasim sem volt, nem voltam kivezetve, egyből összevarrt és kész.

Ez nem mensi, hanem tisztul a méh, gyermekágyi vérzés.

2014. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!