Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honvéd kórházba szeretnék...

Honvéd kórházba szeretnék szülni. A férjem vasutas. Jelenleg a körzeti nőgyógyászhoz járok. Amikor beindul a szülésem az összes papírommal együtt csak úgy mehetek oda szülni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy ottani dokihoz, de állandóan lemondták az időpontomat, mert a dr. szabira megy, nem tud fogadni, stb. már 3 hónapos terhes voltam és még nem látott és állandóan a magán rendelésére invitált. Úgy döntöttem, hogy elmegyek a körzetimhez, mert az ember nem nyomtatja otthon a bankót. Ezek után az uh-omat mindig a Mávba csináltatom. Az összes többi papírom helyben készül ahol lakom.

2014. febr. 25. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova tartozol?

Most a MÁV-ba vagy a Honvédba akarsz szülni, mert ha jól tudom az nem ugyanaz, vagy már azt is összevonták?

2014. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi köze a kérdésednek ahhoz, hogy a férjed vasutas..:D
2014. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy ott kell szülnöd ahova tartozol! Viszont ha "véletlen" a kórház elött elfolyik a magzatviz, nem tehetnek ki, hogy menj a saját kórházadba ahova tartozol!
2014. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Máv és Honvéd kórház egybeolvadt. A neve ÁEK. A Podmaniczky utcai részlegén van a szülészet. Oda is tartozom a férjem által, mive a vasútnál dolgozik és a vasúti dolgozók családtagjai jogosultak az ellátásra. Egyben Jászberényhez is tartozom, mivel ez a lakóhely szerinti kórház.
2014. febr. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!