Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórházról vélemények,...

-kauf- kérdése:

Egri kórházról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg az apás szülés érdekelne.Lehetséges az apás szülés?A vajudásnál is bent lehet az apa vagy csak a végén?Milyenek az orvosok és a nővérek?Le írnátok milyen volt a szülésetek?
2014. febr. 25. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2012-ben szültem Egerben. Igazából nem volt vele gondom, rosszabbra számítottam. A szülésznő az elején egy kicsit leszidott, mert én mentővel érkeztem, a párom pedig utánam jött autóval és ő hozta a már összekészített cuccokat. Egerben kérik, hogy vigyél hálóinget a szüléshez is, ami persze az autóban volt, apával, így egy kórházi hálóinget kaptam, ami nem tetszett a szülésznőnek. Kicsit meg is ijedtem, de ez az egy rossz dolog volt, szerencsére. Apa benn volt végig, csak a gyógyszertárban kellett venni egy ruhát, amiben bejött. Nem volt fogadott orvosom, de nem bántam meg. Bár az orvos annyira nem volt szimpi és a varrás sem volt kellemes, de túléltem. Egyébként az én szülésem könnyűnek mondható. Hajnal fél5kor ébredtem 10 perces fájásokkal, 8-ra értem be a kórházba, akkor már 3 percesek voltak és 4 ujjnyira ki voltam tágulva. 10:23-kor született meg a lányunk. :) Egyébként most ismét babát várunk, augusztusban születik majd, de semmit nem teszek máshogy, mint a lányommal. Te mikorra vagy kiírva?
2014. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm hogy válaszoltál.Jó tudni hogy apuka végig bent lehet engem ez meg nyugtat.Akkor a szülésre is vinni kell hálóinget azt hitte legalább arra adnak egyet mert az utána úgy is megy a kukába.Te kinél szültél?És az utána lévő napok milyenek voltak a kórházba?Bocsi hogy ennyit kérdezek,de első baba és már nagyon kíváncsi vagyok.Egyébként én április 12-re vagyok kiírva, fiú lesz Milán.Ti tudjátok már a nemét.Most milyen a terhességed?
2014. márc. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!