Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki az Uzsokiban?...

Szült valaki az Uzsokiban? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének és, hogy lehet kapni epidurált?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Januárban szültem, nem volt fogadott orvosom, szülésznőm.

Mindenki nagyon kedves és barátságos volt.Elégedett vagyok. Kaptam EDÁ-t, dél körül és este is, picit várni kellett (kb 1/4 - 1/2 óra), mert a másik épületből jön át az anesztes. Én mondtam, hogy kérek, és adtak is.

CSecsemősök is aranyosak és segítőkészek voltak.

Vigyél mindenképp wc papírt és kaját, inni valót. (borzasztó a kaja...! meg a reggeli pl 2 szelet kenyér, 2 karika felvágott, vacsi: 2 szelet kenyér, 1 háromszög Medve sajt...)

Van hűtő és a folyosón konyha.

Szülésre hálóing, de rajtam kívül utána már csak 1-2 anyuka volt abban, a többiek melegítő nadrág, pólóban voltak. Ha ez téged nem zavar, meg kényelmesebb a hálóing, nyugodtan lehetsz benne, nekem kicsit kellemetlen volt, hogy szinte egyedül vagyok abban. :)

Bugyiba benézni nem fognak, a hasadat nyomkodják csak meg még aznap és másnap. Utána már azt sem.

2013. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Megnyugtatóak a soraid!Nekem sincs fogadott orvosom,ezért is kételkedtem abban,hogy ugyanúgy ellátnak-e.Hány napig voltál bent a kis babáddal?
2013. jún. 29. 04:40
 3/8 anonim ***** válasza:
CSütörtök éjjel mentünk be, pénteken délután született és kedden mehettem haza. :) Minden rendben volt, 4-5 napot kell bent lenni :)
2013. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a fogadott doki miatt ne aggódj tényleg! 3 váltás dokihoz és 2 szülésznőhöz volt szerencsém és mindegyik nagyon aranyos volt!! :)
2013. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon megnyugtatott a válaszod!

Köszönöm szépen!!!

Már csak 5 napom van a kiírásig és fontos volt nekem,hogy milyen körülményekre,szülésznőkre és orvosokra számíthatok!

2013. júl. 1. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó helyen leszel!!! :)

Könnyű szülést!

Majd ha eszedbe jut, írj utána!!! :)

2013. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenképp írni fogok,ha kijöttünk a kórházból! :)

2013. júl. 2. 05:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok! :) :)
2013. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!