Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek a...

Akik mostanában szültek a Margit kórházban: ugye, csak kamu hír, hogy nem lehet bent az apuka vajúdáskor, szüléskor?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm dec 22.-én szült apás szülés volt.


Én ezt nem hallottam, de engem is érdekelne én is ott fogok szülni.

2014. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 4éve szültem,apával, barátnőm 2013 októberében és apa ott is bent volt! Bocsi,lehet nem friss infó,de akkoriban is lehetett ilyet hallani! Úgy látszik időről-időre szárnyra kap...

Azért köv.tanács adáson kérdezz rá egyértelműen!

2014. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem ott, nem igaz! Vajúdáskor is és természetes szüléskor is bent lehet, csak császárnál nem, ott egy kis ablakon keresztül nézheti ha akarja, de utána is rögtön odaadják neki a babát. :) hol hallottad?
2014. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én novemberben szültem igaz császárral, de a előtte is és utána is velem lehetett, csak a műtőbe nem engedték be.
2014. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert le van zárva a kórház a nagy járványok miatt
2014. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a járványos dolog logikusnak tűnik, na de a szülésre remélem bejöhet, a kórterembe meg ígyse-úgyse. én 2 éve szültem ott, akkor lehetett bent velem vki.
2014. febr. 26. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy karantént rendeltek el valamelyik kórházban, és akkor sajnos lőttek az apás szüléseknek. De nem gyakori.
2014. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont egy éve az influenzajárvány alatt szültem és még nem volt karantén, de megkérdeztem az orvost meg a szülésznőt is, azt mondták q szülésre be lehet mennie az apukának, csak látogatni nem jöhet be egyáltalán senki a kórházba.
2014. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!