Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Klinika vs. Kútvölgyi...

Róbert Klinika vs. Kútvölgyi Maternity Klinika?

Figyelt kérdés

Melyiket javasoljátok vagy sem?

Róbert kicsit szimpatikusabba első látására,illetve úgy tűnik,hogy természetes szülést favorizálják.


2014. febr. 27. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Róbertebn szültem. Tökéletes volt minden.
2014. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!Örülök,a válaszodnak.

Ki volt az orvosod,megkérdezhetem?

2014. febr. 27. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nega Dr-nő.
2014. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a Róbert Károlyban szültem, és most is ott fogok... :o) A dokim Dr. Nyéky Boldizsár. :o)))


De nagyon sok jó doki van itt... :o)))))

2014. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutvolgyiben szultem. Tokeletes volt.
2014. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Èn is a Kútvölgyi/ Maternityben szültem. Nagyon szép emlékekkel gondolok rá. Mi az orvosok miatt döntöttünk mellettük, hiszen sokan a

Sote 1- ről jöttek, ami nagyon jó alap. Én Dr. Csabay Lászlónál szültem és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszèlni.

A Róbert noha magán, de mégis állami hangulata van, és egyáltalán nem jön ki olcsóbbra a végén. A Maternity árában eleve benne van a külön családi szoba, apa étkeztetése is .... .Ha császár lesz, akkor is ugyanennyi az összeg és az epidurált is bekötik, amint kéred.

2014. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó:Nálam a SOTE I,elég rossz tapasztalat,anyósomat pár éve műtötték ott,és csak annyit mondok,hogy az orvosok hozzá nem értése miatt,szükség volt egy második műtétre,oda nem mennék soha..

KB.egy árban vannak,a Róbert sem olcsóbb,viszont nekem családiasabbnak,barátságosabbnak tűnik.Elsőre oda kértem egy időpontot a hétre,aztán meglátjuk.

2014. márc. 2. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


6., aki a Maternityben szültél, összeírtad, hogy összesen mibe került?

Én is kacérkodom vele, fenn is vannak az árak, de nem tudom még, hogy hány vizsgálat kell a 9 hónap alatt, majd a szülés körül mi minden van stb (első babi lesz).

Ezt fel kell mérnem, hogy dönteni tudjak. Látni kell, hogy végig bírjuk-e anyagilag.

2014. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Maternityben szültem, (császár) gondolom nem meglepő. nekünk kicsit túl lett marketingolva. Beállítottság kérdése, ha azt akarod, hogy 2 napig kinyalják a segged akkor tökéletes, de Ha természetesen szeretné valaki világra hozni babáját és a szoptatásnál sok segítséget kapni akkor NE a Matrrnityt válassza. Ott a baba nincs biztonságban, 2 nap után haza engednek, ha a baba 3.nap besárgulna az pech, se kék fény se semmi, amivel segíteni tudnának, ha felhívod őket otthnról a 4.nap, hogy mit tegyél eltanácsolnak a János kórházba vagy az egyik gyermek korhazba, akik vissza küldenek oda ahova szültél de mindhiába... Ez átlagos probléma náluk... :( de gondolom ahány nő annyi tapasztalat
2016. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!