Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity/Róbert Klinika vagy...

Maternity/Róbert Klinika vagy Telki-s orvost javasoltok? Melyik milyen hely? Természetes szülést hol pártolják?

Figyelt kérdés
Természetesen,tudom,hogy a Telki bezárt,de Budapesten mint rendelőintézet tovább működnek,végeznek terhesgondozást is,a szülés pedig a Maternity-ben zajlana.
2013. okt. 17. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi Dr. Nyéky Boldizsárhoz járunk - Róbertes. Nagyon megszerettük, biztosan nem fogunk már váltani a jövőben sem. :) a klinika pedig természetes szülés párti, akár kádban is szülhetsz, ülve, állva, ahogy neked tetszik, természetes a gátvédelem. Nyugodt, csendes, nekünk tökéletes.
2013. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A Róbertben van a terhesgondozás is?Mennyibe kerül kb?

2013. okt. 17. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ròbert klinika. Dr Nega
2013. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
maernity Vida Gábor
2013. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dr Fenyohazi Jeno a dokim, 2 honapja szultem nala. Szetszort professzor tipus, de szakmailag nagyon rendben van! Veletlen kerultem hozza, a stilusa eleinte fura volt, mintha surgetni akarna, de aztan rajottem, hogy csak igy beszel :) Barmikor ujra ot valasztanam!

Szulhetsz gatvedelemmel is, sajna errol nincs tapasztalatom, mert vegul csaszar lett nalam...

A telkiben 30e a terhesgondozas/alkalom, a ctg 5.000.- a vegen. Nagyon kellemes tapasztalataim voltak a tg alatt (meg amugy is, ha barmi van, oda megyek).

A varratszedes ingyen(!!!) volt, a 6 hetes kontroll 7.500.-

2013. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Maternityben szültem, nagyon meg voltam elégedve. Maternitybe vihetsz orvost, nem muszáj közülük választani, csak meg kell felelnie vmilyen szakmai előírásoknak, ezt nem árt tisztázni, mielőtt orvost választasz. Szerintem menj a Maternitybe terhesgondozásra is, akkor megismerheted az ott dolgozókat illetve van szüléselőkészítő tanfolyam a szülésznőkkel. Meg olcsóbb is.
2013. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindket orvoshoz jartam, mindkettot tudom ajanlani, Fenyohazi Jeno a Telkiben vagy Papp Zoltan professzor a Maternityben. Kivalo szakember mindketto.
2013. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Telki Kh. iszonyú jó volt, de sajnos bezárt :(
2013. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok, alairom en is, a Telki volt a legjobb... Nagyon sajnalom en is, hogy bezart, mert nincs alternativa.
2013. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is oda mentem volna a legszívesebben...

Maternityben a szemlélet nem tetszik,Róbertben,színvonalban messze nem Telki,habár az ott dolgozók kedvesek

2013. okt. 19. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!