Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés Pop Andrea Doktornőnél...

Szülés Pop Andrea Doktornőnél (Szent István)?

Figyelt kérdés

14.hetes terhes vagyok,és a Doktornőhöz járok terhesgondozásra.Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Van itt olyan aki nála szült?Milyen volt?Mennyit szokás a Doktornőnek adni szülés után?


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 3. 12:12
 1/7 Toncsi63 ***** válasza:
Én biztos, hogy nem fogok nála szülni.
2012. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Van vele kapcsolatban negatív tapasztalatoddal vagy hallottál vmit?

Köszi a választ!

2012. jan. 5. 09:56
 3/7 nini24 ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy a magánjába jársz hozzá a G1-be, vagy a kórházba? Írnál erről egy pár dolgot?Orvost keresek az Istvánban, ésróla jókat hallottam csak árakat nem találtam sehol...

Köszi előre is!

Szia!

2012. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta már jártam nála:)

Valóban nagyon alapos,kedves orvos:)

A G1 intézetbe járok-nagyon szép,modern hely,profi felszereltséggel,kedves asszisztensekkel:)

11 e ft egy sima terhesgondozás,itt vannak az árak:

[link]


Megkérdeztem a Doktornőt azóta,nem mond árat,úgy tudom a 10x-t szokás adni,úgyhogy mi úgy beszéltük a párommal,hogy 100e ft-ot fogunk adni.Nem kevés,de eddig nagyon meg vagyunk elégedve,és fontos,hogy természetes szülés-gátvédelem párti,ezenkívül abszolút biztonságban érzem magunkat nála:)


Sokan járnak hozzá,időpontot sem lehet rögtön kapni,de nem véletlenül:)

2012. jan. 15. 23:32
 5/7 anonim válasza:

Szia,

engem is érdekelne a doktornőről vélemény. A G1 honlapján 13e a terhesgondozás. Ez mit foglal magába? Pl. vérvétel, genetikai uh... ezekért külön kell fizetni? Helyben csinálják vagy tovább küld?

Köszi

2013. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!
2013. jan. 20. 22:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Júniusban megszületett a kislányom,így tudok tapasztalatot írni,jót is rosszat is..

A terhesgondozás alatt a G1-be jártam,ez az ár a konzultációt/vizsgálatot fedezte,vérvételt nem..

Terhesgondozás alatt meg voltunk elégedve,igaz,volt hogy kellett várni,volt,többször volt lemondása a doktornőnek,de csak jót tudok mondani addig..

Amikor élesben volt probléma,sajnos eléggé csalódtunk. 38.héten váratlanul elkezdett fájni a hasam,és vérzéseim voltak..A doktornőt nem lehetett elérni,így bementünk az Istvánba,az ügyeletes orvos megvizsgált és bent kellett maradnom.2 napig semmi hír nem volt a doktornőről,a 3.nap jött-kiderült szabin volt-de igazából egy percet nem foglalkozott velem,nem többet mind bármelyik ügyeletes orvos,bejött a kórteremben,mindenkitől megkérdezte mi újság és rohant is tovább...10 nap ottlét után szültem,épp ügyeletben volt a doktornő,sajnos túl sok figyelmet ekkor sem kaptam..Igaz zajlott egy másik szülés is,de a 7 óra alatt kétszer volt nálam(kb.5 perc) és az utolsó 15 perc alatt..Utána mindennap bejött megkérdezni,hogy vagyunk,de szokásos híven fél perc után már ott se volt..Én eléggé nagyot csalódtam,mert nem így képzeltem el,nem ezt vártam tőle,egyrészt,mert felkértük,megbíztunk benne,másrészt nem kevés pénzt nála hagytunk nála..

A kórházzal elégedett voltam,kedvesek a szülésznők(Bőröndi Zsuzsit csillagos 5re tudom értékelni,nélküle biztos,hogy megbolondultam volna:)).

Azt is tudom,hogy ha lesz még egy gyerkőc,akkor azt Boros Judit doktornőnél fogom szülni.Amikor 38.héten fogadott minket ügyeletes orvosként az nagyon meglepő volt(+irányban),és utána is számtalanszor benézett,biztatott,tanácsot adott,pedig ott találkoztunk először...

Hát ennyi,ha van még kérdésed,írj nyugodtan:)

2013. jan. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!