Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A homeopátiás szerek mennire...

A homeopátiás szerek mennire válnak be vajúdás, szülés alatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm adogatott valamit vajúdás alatt, meg adott már a 36. héttől is homeopátiás szert (nem emlékszem a nevére) és ittam a málnalevél teát. Ettől vagy nem ettől, de 1 ujjnyiról 2,5 óra alatt eltűnt a méhszájam.
2014. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két nehéz szülés után úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Életem leggyorsabb szülése lehetett volna, nagyon hamar, és viszonylag fájdalommentesen nyílt a méhszáj, viszont a baba harántfekvése miatt sürgősségi császár lett a vége.

A sógornőm mindkét első gyerekével másfél napig vajúdott, a harmadik 3 óra alatt megvolt. A másik két sógornőmnek is segített.

Nálunk mindenkinél bevált.

2014. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedtem a 36. héttől, málnalevélteát is ittam. 40+6ra indítás volt, 1 ujjnyira tágultam összesen, fájásom sem volt :) Császár lett szerencsére.
2014. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az elsőt 2-a másodikat 1óra alatt szültem meg.mindkettőnél használtam
2014. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ugyanis a homeopátia csak placebo.
2014. márc. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút beváltak.36. héttől szedtem, 39. héten 2 ujjnyi méhszájjal mentem be,a szülőszobán is kaptam homeot a szülésznőtől. Sima , beavatkozásmentes, első szülés 2 és fél óra alatt. Csodálatos volt.
2014. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!