Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan végzik az osszenovesek...

Hogyan végzik az osszenovesek szétválasztását császármetszés közben?

Figyelt kérdés
2szer szültem császárral es a második alkalommal vastagbelosszenoveseket találtak az első műtét miatt. Akkor a dokim mintha azt mondta volna h tükrözést csináltak közben es úgy választottak szét ? Akkor be is boditottak? Akkor tenyleg most megtukroztek úgy , hogy nem is éreztem ?ez tok jó ! Akkor mar nem fogok felni ettől a vizsgalattol sem, ha ez igaz.
2014. febr. 28. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Tükrözés=laparoszkópos MŰTÉT. Ahogy az összes műtét, az is altatásban zajlik.
2014. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a sima vastagbéltükrözést legtöbbször érzéstelenítésben végzik

viszont azt írod, neked szétválasztották az összenövéseket, amit viszont altatásban szoktak végezni

tehát valami nem stimmelne

nem lehet, hogy elaltattak közben valami rövid hatású altatóval? én megkérdezném az orvosomat

2014. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De igen! Úgy volt h a babát kikaptak gyorsan, megmutatták , gerincerzestelenitve voltam, aztan kiesett valamennyi kis idő mert venasan kaptam valamit! Es állítólag akkor választottak szét az osszenoveseket. Csak az érdekelt h a szetvalasztashoz tenyleg használnak tükrözést ?
2014. márc. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!