Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek vigyem a szoptatós...

Szerintetek vigyem a szoptatós párnád a kórházba is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek?
2014. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
77%
Be ne vidd már az én szoptatós párnámat, vidd csak a sajátodat! :)
2014. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem be, de másnap bekértem, mert nagyon jól jött. Szerintem érdemes, vagy ha nem akarjátok, hogy már az elején rengeteg csomaggal menjetek szülni, akkor mondd a férjednek, hogy másnap vigye be neked. Szerintem hasznos.
2014. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lcs ***** válasza:
4 ágybasban voltam mikor a fiam született, és ketten is hozták, úh ha úgy érzed, akkor simán viheted, mert úgy tűnik kényelmes megoldás (vagyis sztem is a férjeddel vitesd be utólag) :)
2014. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én is hezitáltam, mert gondoltam minek? Nagyon jól jött (volna), főleg hogy végül császárral szültem. Én a kórházi párnát próbáltam végül használni szoptatásra..
2014. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg egyszer szulok, biztos beviszem
2014. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,inkább viszem a sajátomat :) Ellnézést elirtam!

Elsõ válasz író:Szoptatáshoz vinném!!!

Amúgy köszönöm a válaszokat.Úgy terveztem ha visszük akkor csak utólag hozza be a férjem.Így is lesz cuccom bőven.... Köszönöm mégegyszer :) Szerintem akkor bent lesz velünk a párna is :)

2014. márc. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!