Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más országokban tényleg 44-45...

Más országokban tényleg 44-45 hétig is hagyják a túlhordást?

Figyelt kérdés
Én ezt nem akarom elhinni. Most olvastam egy babás oldalon, hogy Angliába 44+3-ra szült egy kismama. Nekem ez olyan durvának tűnik.
2014. márc. 4. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt én sem hiszem el, a 42-t már több helyen hallottam de a 44-45-öt nem hiszem el.
2014. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Habár más országokban megkülönböztetik a terminus túllépést (42. hétig), túlhordásról a 42. hét után beszélnek. A 44+3 szerintem extrém.
2014. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem már az is durvának tűnik, hogy én 41+1re szültem a lányom! Már ő is nagyon "meggyötört" volt a pocakban. Tipikus túlhordásos tünetek voltak nála, nem volt könnyű rendbehozni a bőrét. Akkor egy 44 hétre született baba milyen állapotban lehet? :/
2014. márc. 4. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 41+3 körül született, de mivel "csaltam" a menstruáció időpontjával, ezért hivatalosan 41. hét betöltésének a napján. Teljesen rendben volt, semmilyen túlhordásos tünete nem volt, sőt! Minden baba más, neki kellett ez az idő a pocakban. A 44+ az tényleg durva, mert ott azért már drasztikus mértékben nő a kockázat.
2014. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!