Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülés után újra megjött...

Mikor szülés után újra megjött a menzeszetek, akkor ugyanolyan hosszúak voltak a ciklusaitok, mint szülés előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január elején szültem, (nem szoptatok) és tegnap jött meg először. A teherbeesésem előtt 31-32 napos ciklusaim voltak.

Mostantól is kb. erre számítsak?


Más: elkezdtem egy méhpempő kúrát (28 napos). Ettől változhat a ciklus hossza? Ha igen, hogyan?


2014. márc. 6. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem szules utean 8 hetre jott meg egy hetig tarott most is ugyan olyan csak a tuneteim valtosztak most nemgorcsolok mikor megjon hanem hanyingerem van
2014. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem a hossz, az intenzitás és a fájdalom is változatlan maradt
2014. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első menzi után egyből rendszeres lett, és ugyanannyi naponként jött meg, mint szülés előtt?

(Azért kellene, hogy nagyjából tudjam, hogy mikor lesz peteérésem.)

2014. márc. 6. 08:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy 5 napos maradt, mint előtte. Viszont sokkal több vér jön, szó szerint ömlik belőlem az első 2 napon.
2014. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csajok, nem a menstruációs napok száma érdekelne, hanem a ciklushossz.

Tehát a mezesz első napjától a következő menzesz első napjáig hány nap telt el. Példának írtam az enyémet: 31-32 nap. (Nyilván nem ennyi napig véreztem :)

2014. márc. 6. 08:52
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az első menzi után egyből rendszeres lett, és ugyanannyi naponként jött meg, mint szülés előtt?"


igen

2014. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves #6, nagyon köszönöm!
2014. márc. 6. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan olyan hosszúak, mint terhesség előtt 3 erős nap + 2-3 gyengébb. A ciklusom is pontos 28 napos (igaz azóta már fog. gátlót is szedek, de előtte is pontos volt). Az első alkalom szülés után nagyon fájt, iszonyatos görcseim voltak, olyan, mint vajúdáskor. Utána ezek is elmúltak, de azért kicsit görcsölök az első napokban.
2014. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!
2014. márc. 6. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4x jött meg szülés óta, volt hogy 35 napra jött meg, volt hogy 24, majd 32 és megint 35. Össze-vissza.
2014. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!