Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány héttel lett...

Szülés után hány héttel lett ugyanolyan a hüvelyetek, mint régen?

Figyelt kérdés
Én már 7 hete szültem, de még mindig nem olyan, mint szülés előtt.Merészeltem megnézni tükörrel, hát borzasztó:( Vajon lesz még a régi???
2010. ápr. 14. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hát,ha vartak akkor ugyan olyan soha nem lesz,és gondolod,hogy kibujt egy baby és utánna minden olyan lesz,mint elötte.Hát sajna nem,de sokat javul,ne aggodj.6 hét alatt,szépen alakul.
2010. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos valószínűleg plasztikázni kell, de 3-4 hónap alatt állt be a végleges állapot, ami már nem változott. Sosem lesz olyan, mint rég:-(
2010. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém 8 HÓNAP után lett majdnem a régi. Teljesen a régi már sosem lesz. :(
2010. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Az enyémmel nincs semmi gond, igaz, nem volt gátmetszésem. A férjem szerint ugyanolyan, mint volt, nem látszik, hogy ott bújt ki a 4,4 kg-os babánk 2 hónapja.
2010. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémmel sincs semmi,2 gyereket szültem,nem vágtak(és nem is repedtem).A férjem azt mondja tágabb se lettem.
2010. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 12 hete szültem, még mindig csúnya.

Volt gátmetszésem és hüvelyfal repedésem.

2010. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel vágtak, 6 hónapig fájt a szex. Sokkal szűkebb voltam, és nagyon érzékeny. A 2.-at gátvédelemmel szültem, most 7 hetes. Most nem fájt a szex, sőt, nagyon ki vagyok tágulva. Remélem ez még alakul. De az intim torna állítólag jó neki. Meg a minél több orgazmus:)
2010. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő babánál vágtak, a másodk babám 4240gmal született, 6-8 hét után már szép volt, és mára már a régi, 1éves múlt a kisebbem.
2010. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!