Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a kórházban...

Szülés után a kórházban mellettem maradhat a baba egész idő alatt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, nézzétek el nekem, ha hülyeséget kérdezek, de még most kezdtünk csak el a gyermekvállalásról beszélgetni otthon. És felmerült ez a kérdés. Még nagyon az elején, a mérlegelés és a tanulás fázisában járunk csak.

Nem tudom, ez hol hogyan szokás manapság, de ha megszületett a kisbabám, szeretném, ha már a kórházban is mellettem lenne egész végig, a nap 24 órájában, és nem idegen emberek között. Ez általános dolog? Vagy csak a magánklinikákon létezik ilyesmi?



2013. ápr. 14. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állami kórházban is, de mindenhol más a szokás. Ahol szülni szeretnél, azt az intézményt kell megnézni, hogy ott van-e 24 órás rooming in. Elég sok helyen van amúgy, manapság ez már nem ritka.
2013. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A MÁV-ban (ÁEK, Honvéd) így van.
2013. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyen is így van.
2013. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dombóváron is veled lehet.
2013. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jánosban és az Istvánban (BP) is így van.
2013. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ezt megnyugtató tudni!!
2013. ápr. 14. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tatabányán és Székesfehérváron is így van.
2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én Miskolcon szültem, ott is így van, de őszintén, kicsit megbántam, hogy ilyenben akartam szülni. A következőt szerintem nem ilyen helyen fogom.

1, Annyira rosszul voltam a szülés után, hogy iszonyatosan nehezen tudtam ellátni, 20 óra vajúdás után aludtam volna legalább pár órát, amire nem volt lehetőségem.

2, Az én kisfiam lényegében átaludta az éjszakát és napközben is sokat, úgyhogy tőle akár még pihenhettem volna is, de a szobatársamé átsírta az összes éjszakát, és olyan idegbetegként jöttem ki a kórházból és maradtam itthon egyedül, hogy az nem igaz. Szóval én megbántam.

2013. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban csak ilyen van. Az egyik szülésem után annyira kimerültem, hogy nem ébredtem fel a vizitre. Akkor a csecsemős nővér megkérdezte, hogy elvigye-e éjszakára. Akkor az egyszer kértem, hogy vigyázzanak rá. Ez késő este volt. Aztán még alig hajnalodott amikor kipihenten átmentem érte és nem adtam ki a kezemből többet.
2013. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uzsokiban, Budapesten napi kétszer elviszik a babát, fürdeni és vizitre. Ez kb. napi 3 óra összesen. Úgy tudom, erről le lehet mondani.
2013. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!