Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 6 hetes kontroll...

Szülés utáni 6 hetes kontroll vizsgálaton pontosan mi történik?

Figyelt kérdés
Ez nem egyszerű félelem amit érzek ezzel kapcsolatban, már rém álmaim is vannak. Tudom hogy talán gyerekesnek tűnik ezt olvasni, de röviden elmondom miért ekkora a félelem bennem. Szülés után a doktor "méhüri betapintást" végzett, amit tisztán érzetem. Erre azért volt szükség meg az első babámat császárral szültem és hogy nem történt e semmi seb szétválás vagy bármi szakadás odabenn, ezért a kezével felnyúlt teljes a méhembe. A szülésem nem fáj úgy mint ez a dolog. :/ A szexre sem tudok úgy gondolni mint azelőtt, és igazából nem is szeretnék még, nem hogy 6 hétig, vagy 6 hónapig sem. Már azon gondolkodom hogy mi lenne ha nem mennék el erre a vizsgálatra? Történhet valami bajom? Vagy később elmenni. Komolyan a sírás kerülget hogy ha bele gondolok hogy hagynom kell hogy bárki oda nyúljon. :(
2014. márc. 8. 21:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Fel ev telt el de meg mindig nem mentem vissza es nem is szeretnek .. nekem egy alap vizsgalat is rettenetesen fajt ..
2020. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!