Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom elősegíteni,...

Tulipán4404 kérdése:

Hogyan tudom elősegíteni, hogy leereszkedjen a méhem? Lehet sokáig szedtem a magnéziumot?

Figyelt kérdés
Az első picúrnál sajnos azért lettem császáros, mert nehezen tágultam,(18 óra után is)- (amin persze gyógyszerekkel tudtak segíteni), és a méhem nem ereszkedett le. Viszont ezen nem tudott semmilyen módszer szülés közben segíteni. Tudja esetleg valaki, mi lehetett ennek az oka? Lehet sokáig szedtem a magnéziumot? A mostani babám is nagyon fent van, alig éri el az orvos a méhszájamat. Nem szeretnék megint így járni, jó lenne, ha most sikerülni természetes úton szülnöm. Szerintetek van rá esélyem?

2014. márc. 9. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A magnéziumnak ehhez nincs köze. A dokim is azt mondta, hogy beindult szülést szájon át szedett magnézium nem állít meg, ezért adnak a kórházban rögtön vénásan.

Genetika is lehet az ok.

Nekem császár közben a dokim mondta, hogy nem a méhszájat nyomta a fiam buksija, hanem a méh passzív szakaszát és ezért nem tágultam 2 oxira sem, rosszul feküdt, fájásom sem volt :) Mondjuk 6 óra és 2 oxi után már mondta a császárt, hogy ennek semmi értelme, nem tágultam 1 ujjnyira sem, ő meg nem az a típus aki nekiáll tágítgatni. 40+6-ra volt indítás, de még az előkészítés után elkezdett folyni a vizem, aznap be is indult volna.

Ha lenne tesó, de nem lesz, akkor én pont a császárral szülést szeretném, nem a természetest.

2014. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó, ha most sikerülne természetes úton, mert most itt vagyok a 2 éves kislányommal, akiről szintén kell majd a picur mellett gondoskodnom, és császárral azért ez nehezebb. Sajnos én is erre gondolok, hogy ez alkati vagy genetikai dolog lehet. DE azért jó lenne, ha tehetnék valamit az ügy érdekében. :) azért köszi a választ. :)
2014. márc. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!