Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki terhessege alatt...

Ha valaki terhessege alatt mondogatja "bebeszeli" maganak, hogy gyors es konnyu szulese lesz, az igy is lesz?

Figyelt kérdés
Hallottam mar olyan tanacsokat, hogy mondogasd magadban, hogy gyorsan, konnyen szulok majd es igy is lesz. En nem hiszek ebben, kivancsi vagyok ti mit gondoltok errol?
2014. márc. 10. 15:43
1 2
 11/17 Anyuci1976 ***** válasza:

Ha valaki "bebeszéli" magának,akkor nem működik a dolog. :(

Viszont ha hisz benne... :) Nekem bejött!!! :)

2014. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én bebeszéltem magamnak és el is hittem, egyszerűen úgy voltam vele, hogy így lesz! Annyira elhittem, hogy szinte minden úgy zajlott le, ahogy az elejétől fogva készültem rá!

Könnyű és gyors szülésem volt, és teljesen komolyan mondom, hogy fájni is alig fájt! Nem kaptam se oxitocint nem volt gátmetszés.. minden jól alakult.

2014. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem izgultam. Féltem az ismeretlentől, persze, de inkább már nagyon vártam, hogy a kisfiamat a karjaimban tarthassam. 4 órás vajúdás után született meg.
2014. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele,hogy gyors lesz,nem fog annyira fájni és hamar megleszünk. Hát nem jött be... Burokrepesztés utá,oxi,fájásgyengeség. Tény se a burokrepesztés,se a gátvágás nem fájt,de utána 1 hónapig alig bírtam állni,menni,ülni,mert úgy szétrepedtem. Most császárért "imádkozok"
2014. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Persze,sőt ha sokszor mondod magadban, hogy megnyered az ötös lottót az is meglesz :)
2014. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha bebeszéled magadnak, hogy megnyered a lottó5öst akkor az úgy is lesz?? :D Ne viccelj már..az hogy valaki könnyen vagy nehezen szül genetika kérdése!!
2014. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddigi valaszokat! :)

Nos leirom roviden, miert is kerdeztem ezt. En mar szultem 2 babat, hosszu nehez szuleseim voltak. Elsonel 17 orat vajudtam, nagyon nehezen tagultan, a masodik rovidebb volt valamennyivel.

Bevallom egyaltalan nem feltem az elsonel, mivel ismeretlen volt meg szamomra az a fajdalom, inkabb csak izgatott voltam, vartam a nagy napot es amikor hajnali 1kor elfolyt a magzatvizem, annyira boldog voktam...szoval egy kicsit sem feltem. Ennek ellenere nagyon megszenvedtem kisbabam vilagrajovetelet.

Most egy kozeli ismerosom varandos az elso babajukkal. O azt vallja, ha ugymond bebeszeli maganak, hogy konnyu, gyors szulese lesz, akkor igy is lesz. Nem akarok vele vitaba szallni, de szamomra ez teljesen elkepzelhetetlen. Arrol hallottam, hogy be lehet vonzani a jo es rossz dolgokat, gondolom o ebbol indul ki, de nekem annyira hihetetlen.

Szoval kivancsi voltam/vagyok kinek mi a velemenye errol. Ugy latom, nemcsak en gondolom igy a dolgokat. :)

2014. márc. 17. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!