Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után ez normális?

Császár után ez normális?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hétfőn volt császármetszése. Ma írta, h fel van fújodva és görcsöl. De amúgy széklete nincs vasárnap óta, már kapott keserű sót, ma reggel meg kúpot. De enni meg csak háztartási kekszet ehet, meg ebédre kap egy kevés krumpli pürét meg a leves levét és ennyi.
2014. márc. 12. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem egy orvost kérdez? Gondolom nem otthonról ír. Nem normális amúgy, valószínűleg nincsenek a helyén a belei.
2014. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A puffadás nem tudom mennyire normális, görcs mikor szokott lenni? szoptatáskor vagy amúgy is? Mert ha szoptatáskor görcsöl az normális! Az is rendben van,hogy még ilyen kímélő ételeket kap, nálunk úgy volt,hogy az első két nap csak hús leves le, és krumplipüré volt az ebéd,többi étkezésre keksz. Nem is engednek addig haza senkit amíg nem votl széklete!
2014. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úristen, ez lehetséges?! :O Már kereste a fogadott dokiját, de épp szülőszobán van.
2014. márc. 12. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem olyan vészes, adnak még neki időt.
2014. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szeklete, addig ilyen kajákat fog kapni, es haza sem engedik (megis csak műtét...)
2014. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt kerdezzem meg orvostol. En ehettem normalis kajakat, mar a muteti nap estejen hoztak szendvicset, masnap rendes ebed. Es 3 nap utan engedtek ki. A puffadast nem tudom, a gorcsoles normalis, huzodik ossze a meh. Mindenkepp orvossal kellene konzultalnia.
2014. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónapja volt császárom. Automatikusan kaptam bél mozgató injekciót műtét után. Dokim azt mondta nem szégyenkezni hanem ilyenkor fingani (Bocsánat!) kell. Mert így állnak helyre a belek. olyan érzés volt mint mikor rúgott a gyerek.
2014. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval, mindkettő normális...császár után tele vannak a belek levegővel, ezért a puffadás, a méh pedig zsugorodik össze eredeti méretére, ezért görcsöl. Hétfőn műtötték, holnapig kéne székletnek lenni, az még normális.
2014. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de kérjen Laevolacot vagy vitessen be magának, nekem azt adtak 2x naponta, mer csütörtökön műtöttek este, előző este ettem, reggel beöntés, műtét után csak pépeset kaptam és így is csak vasárnap volt produktum.
2014. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap kapott még kúpot, de nem volt eredmény. Este kapott injekciót, az meg hozta a hatását.
2014. márc. 13. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!