Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek már 28 hetesen nagyon...

Akinek már 28 hetesen nagyon lent volt a baba,33 hetesen meg már befordulva szüléshez 34-35 hetesen meg már elég erős jóslófájásai voltak, annak mikor indult be a szülés meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
most vagyok 35+4 hetes és tegnap este elég erős görcseim voltak kb. egy órán keresztül de szabálytalanok...
2014. márc. 13. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A lanyaim elég korán 28dik és a 26dik héten fordultak be! 1 41+3on a 2dik 38+5on született! Ha esetleg most kibujna se lenne gond már elég fejlett de csak pozitivan!:-D Ne idegeskedj és pihenj sokat!
2014. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég hamar leszállt a hasam,befordult a baba, a védőnő azt mondta,hogy kizárt ,hogy végig viszem a terhességet. Ehhez képest meg sem akart születni a lányom , meg kellett császározni,mert nem indult be a szülés!
2014. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan, hogy mikor fordult be a fiam. 28. heti ultrahangon még nem volt, 34 hetesen már igen. Jóslóim voltak 34-35. héttől, napi többször. Mensitől számítva 38+6 hetesen született, de uh mindig nagyobbnak mutatta másfél héttel. Doki is azt mondta 35. héten, hogy teljesen érett magzat.
2014. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat picit megnyugodtam. Mensi szerint én is most vagyok 34,6 hetes baba mérete szerint meg 35+4 hetes.... múlthéten volt az utolsó vizsgálatom akkor a doktornőm azt mondta hogy szépen fejlett, hogy már nagy gond nem lenne ha véletlenül kibújna....

azért bizakodom, hogy kihúzom legalább a 37 hétig....

bár már ma is többször volt fájásaim.

2014. márc. 13. 12:31
 5/5 Peppancs válasza:
nekem a 27, héttől azt mondták nagyon lent van a baba (be is akartak fektetni) pihennem kellett sokat. Egy hónap után a méhszájam is visszazárt (nem is tudtam hogy ilyen lehetséges de mégis:) Végül a kislányomat egy nappal túlhordtam:)Szóval ne aggódj! Könnyű szülést kívánok!
2014. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!