Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórház szülészeti...

Nina-chan27 kérdése:

A Szent Imre kórház szülészeti osztályán történő szülés tapasztalatokról véleményt írnátok? Nincs választott dokim. Írjak így is szülési tervet, vagy ha szimplán elmondom az ügyeletes dokinak/szülésznőnek a kéréseimet, akkor lehetőleg betartják?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim, de az ügyeletesek is nagyon kedvesek és ügyesek voltak. Én nem írtam szülési tervet :), de ha elmondod mit akarsz, biztosan figyelembe veszik.
2014. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


5,5 hónapja szültem ott. Nagyon meg voltam elégedve!

Fogadott doktorom volt (Nyulasi). Egy lelkiismeretes orvos, nagyon kedves és jó!

Aki akkor volt ügyeleten, egy fiatal srác volt. Ezt onnan tudom, hogy Ő is jött vizitelni, és a szobatársam mondta, hogy neki sem volt fogadott orvosa és nála szült.

Az elmondása szerint, mindenki kedves volt vele. (Egy nagyon szegény lányról van szó)

Én csak jókat tudok mondani. Mind a szülészetről, az orvosokról/csecsemősök/szülésznòkről!

2014. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Azért érdekelt, mert nem lehetséges, hogy fogadott orvosom vagy szülészem legyen. Második babám várom és az első gyerkőcnél a Délpestiben maga volt a trauma a szülés. Orvostanhallgató vezette le -azaz próbálta- a szülést, nekem elvágott egy eret, emiatt túl sok vért vesztettem, elájultam... és a kislánykám fejbőrét felsebezte. Éreztem, tudtam, hogy azt se tudja mit csinál. Nem szeretném még egyszer át/túl/élni ezt! Nem akarom, hogy tanuló hallgató vagy gyakornok hozzám/ánk érjen, és tanulópénzé váljunk. Ezért gondolkodok a szülési terven! Alaptalan a félelmem?
2014. márc. 17. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem alaptalan a félelmed!!! Főleg, hogy már volt részed ilyen dologban! A szent imrét azért javaslom, mert tényleg igen jó a szülészete. Nem fogsz csalódni, hidd el! Ha igen, keress meg személyesen:-))
2014. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem írok szülési tervet, amit megkérek, hogy írjon alá az ügyeletes orvos és szülésznő, remélve, hogy nem sértem meg őket. Picit megnyugodtam, mert olvasgattam még több választ is, mások kérdéseinél és javarészt pozitívak a visszajelzések. Minnél több írást olvasok a Szent Imréről, annál nagyobb a rálátásom, hogyan működnek ott a dolgok. Ez megnyugtat :) Még egyszer köszi a véleményt!
2014. márc. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!