Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánnlotok orvos-szülésznő...

Kit ajánnlotok orvos-szülésznőpárost Szent Imrében illetve Szent Istvánban?

Figyelt kérdés

Első gyermekemet Imrében szültem Kondor Kata szülésznővel, orvosomat helyettesítették (O. Samuel). Azóta elköltöztünk Bp-ről, mindkét kórház egy órányira van, ebben nincs különbség. Katával nagyon elégedett voltam, de nem ismerem ott a többi orvost ki a jó.

Istvánban nekem Pop A-Rákóczi Ágit ajánlotta egy dúla.

Most készülünk az új babára, már a baba előtti vizsgálatra ahhoz a dokihoz mennénk, aki esélyes a majdani szülésemnél is bent lenni. Az Imrében Kovács doki aki lett volna nem szeretném, mert ami a magánrendelésén van, az nagyon gáz. minden alkalommal minimum egy órát kell várni annak ellenére, hogy időpontra mész és az asszisztense minősíthetetlenül bunkó. Tudásával nincsen gond, de gyerek mellett nem lesz időm 2 órákat dekkolni a rendelőben, amiért fizetek, plussz 30x kell hívni, mire az aszisztens nagy kegyesen felveszi a telefont.

Tudtok ajánlani valakit. Ha igen, őt miért ajánlod?

Köszi



2014. márc. 15. 08:45
 1/8 A kérdező kommentje:
"ajánlotok"
2014. márc. 15. 08:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Rákóczi Ágit valóban tudom az Istvánban javasolni,nagy szaktudású,óriási tudása van,ugyanakkor nagyon kedves,gátvédelem párti.

Pop Andrea doktornőtől én eljöttem a 24.héten,mert egy nehezebb helyzetben nem állt mellettem(elkezdtem vérezni telefonban azt mondta,hogy magánrendelése van,menjek a kórházba,hívjam hogy mi újság és ha nem vagyok jól este utánam jön.Nem voltam jól,másodjára már a telefont sem vette fel,másnap tudtam csak újra elérni,és nekem teljesen megrendült benne a bizalmam).

Így aki akkor volt ügyeletben,dr.Lengyel Máriát kértem fel,a további hetekre.Végig nagyon rendes volt,elérhető 0-24-ig,szülés alatt is 20 perc alatt a kórházban volt,minden nap,volt hogy csak az én kedvemért bejött,megnézett.Nagyon tudom javasolni.

2014. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A Szent Imre kórházban Dr. Nyulasi Gábort ajánlom teljes szívvel. Fogadott dokim volt a 21. Héttől.

Mindig Ő hívott, hogy mi van a leletekkel, figyelt rám.

Mikor eljött a nagy nap, éjfélkor hívta a kórház a Dokimat. Hozzáteszem, kb 20 perc alatt megérkezett. Mindig bejött , mikor vajúdtam, 5 percenként rám nézett.

Nagyon türelmes volt, pedig hosszú szülés volt 4 órás kitolási szakasz.

Fogta a lábamat, simogatott és nyugtatott.

Másnap személyesen keresett meg, hogy minden rendbe van e velem.

Amikor varrt alul érzéstelenítőt is adott felszívodó varratokkal.

Másnap hívott telefonon, hogy a babával minden rendben van e.

Egy igazán lelkiismeretes orvos, aki becsülettel végzi a munkáját.

2014. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még magánemberként is nagyon jo a Nylasi.Anyuhoz járt oviban a fia.Egyébként az én dokim sajnos nincs az imrében:( faludi pál és fantha Zsuzsa.Raft doki nagyon jo,4éve voltam nála,ő volt az ügyeletes a nagynál,most a kicsinél is és emlékezettt rám.1 éve.
2014. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Samunál szültem az elsőt,ő volt a választott dokim,sztk rendelésre jártam hozzá érden,valahol a szent imre mellett van nem messze a magán rendelője,engem sosem hívott be oda,így egy forintomba sem került egyik vizsgált se...szülésznő nem tudom ki volt,de utólag már bánom hogy adtam neki pénzt,mert bár a munkáját jól végezte(nem kellett sokat,mert szinte kirepült a gyerek,mindössze a 3. nyomásra,vajúdás alatt egyszer megvizsgált,szülés után rendbe rakott de ennyi.Vállig érő kleopátra haja van,barna színű és 50-es lehet,ennyit tudok elmondani róla!A másodikkal ugyan úgy a Samuhoz jártam,szintén nem hívott be magánba,szülésznőt itt se választottam,de a fiam elöbb jött,a doki meg külföldön volt,így annál szültem aki éppen ott volt,ez a Kovács doki és azt hiszem Éva nevű szülésznő,doki azon kívül hogy 2x megvizsgált semmit sem csinált,az első vizsgálatnál az első kérdése az volt,hogy hányadik baba...majd vizsgálat közbe még1x megkérdezte,ami elég gáz,mert ha így figyel oda arra amit mond neki valaki akkor inkább köszi nem kérek belőle!A szülésznő rendes volt és elégedett voltam vele,sokan voltunk éppen akkor,nem volt ott sokat,de mivel 2. gyerek,így nem paráztam.Mikor éreztem a tolókat szóltunk valakinek,rögtön jöttek is vagy 5-en,ez a szülés is pikk-pakk ment,itt még vágni sem kellett és kb itt is 3-4. nyomásra megvolt a baba.SZülés után már 1,5 órával egyedül mentem zuhanyozni és a folyosón is ugy közlekedtem mintha nem történt volna semmi!Tehát én Samuval meg voltam elégedve,magánrendelése azt hiszem 10-11 ezer,Éva pedig 30 körül vállal szülést...a két szülésznő közül én biztosan őt ajánlanám,a többi dokit pedig nem ismerem,így a Kovács-Samu variációból Samut mondanám!
2014. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az eddigi válaszokat, ajánlásokat!
2014. márc. 16. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
a válaszok miért 50%-osak?ebbe mi a nem hasznos?tényleg valaki unatkozik...
2014. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem..szerintem sokan félreértelmezik a pontozást és azért húznak le válaszokat mert az nem egyezik az ő vélemènyével..én többek között már ezért nem kommentelek max kérdezek és olvasok..mert ha épp nem lepontoznak akkor kötekednek.ezen az oldalon szerintem nagyok sok frusztrált de igen sok gyökér ember is van. Pont ilyen gyökér az is aki lepontozott itt mindenkit.
2014. márc. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!