Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen élmények maradtak...

Milyen élmények maradtak bennetek a veszprémi kórház szülészetén? Minden esetben az ügyeletes orvosnál kell szülni és van -e privát szoba?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot, vagy osszátok meg velem tapasztalataitokat, hogy milyen emlék fűz benneteket a Vp-i kórházhoz, milyenek a szülésznők, mennyire veszik figyelembe a kéréseidet, milyen szobákba feküdtetek, mennyire humánusak, odaadják -e egyből a babát? Ha nincs probléma mennyi időt kell bent tölteni, kell-e saját hálóing, segítenek a szoptatásban? Stb..

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. jan. 1. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Mi október 25-én jöttünk haza a kisfiammal!Én nagyon meg vagyok velük elégedve!Mind a szülésznőkkel,mind a csecsemősökkel.Adnak pelust a babának,napi négyet,ami bőven elég,reggel 6 órától-21 óráig veled lehet a babád,mindent elmagyaráznak,és segítőkészek.Minden képen vigyél be jó vastag betétet,és bimbóvédőt,mellszívót.Babának mindent biztosítanak,én vittem be neki cumit,hogy ne legyen nyűgös.Nagyon szép szülést,és boldog babázást kívánok neked!Üdv Zsuzsa 10 hetes baba mamája.Üdv:Zsuzska
2009. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia Én december 6.-án szültem és nagyon meg voltam elégedve.

Szülésznők?:Nagyon kedvesek és mindenre szivessen válaszólnak.

Csecsemősök?:Segítenek mindenben,megmutatják hogyan szoptass,pelenkáz és kezeld a köldökcsonkot.Bármikor bármiben segítenek,de ezt majd ők úgyis mondani fogják.

Ha nincs gond 3-napig kell bennmaradni.

Én 3ágyas szobába voltam,az első nap egyedűl utánna voltak szobatársaim.Megkérdezik majd hogy mikor akarod hogy a baba mindíg veled legyen.Én hajnali 1kor szültem,reggel 6 és 9 kor kihozták szopira 12-től pedig mindíg velem volt.Este 10kor kell vissza vinni.Nálam 2doki volt bent a szülésnél mert voltak komplikációk és mind a kettő nagyon kedves volt.Igaz akkor csak én szültem még a vajúdóban sem volt senki ezért is gondolom hogy azért kaptam sok figyelmet.Ha fájdalomcsillapítót akarsz kérni azt is adnak.Bár én kérdeztem mi van,az EDA-át nem mondta a doki,azt amit kaptam(szuri a fenékbe)nekem nem hasznélt.De nem olyan szörnyű a szülés,fáj de ki lehet bírni.Minden fájdalmat elfelejtesz ha megpillantod a gyermeked.Szép szülést és jó egészséget!

3-hetes bébi édesanyja

2009. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!