Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülés mennyiben...

A második szülés mennyiben volt másabb? ( Könnyebb, nehezebb. )

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 11:26
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Az elso babammal szivargott a magzatviz, majd 22 ora mulva keservesen de megszuletett huvelyi uton. Eda, oxitocin minden volt, lassan tagultam, fajasgyengeseg. Kislany lett, 3050 gr 53 cm 40+4 napra

A masodik lanyommal az utolso hetekben homeopatiztam, malnalevel teat rendszeresen ittam. Joslo fajasaim is voltak boven, majd a nagy napon semmit nem jelento derekfajas utan, hirtelen burokrepedes es kb 30 perc alatt megszuletett itthon a mentosok segitsegevel. Gyorsan, konnyen, fajdalommentesen es ep gattal szuletett meg 3040 gr 48 cm es 40+2-napra.

Szoval, nekem ezerszer masabb volt a masodik mint az elso :) es jobb is!

2014. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb, gyorsabb volt, mint az első. Az elsőnél 28 órát tartott a vajúdás az első fájástól (ebből 4,5 óra a szülőszobán), nagyon elhúzódott. A második kb. 4 óra volt az első fájástól kezdve (ebből 20 perc a szülőszobán). És most várom a harmadik babát!
2014. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az elsőnél ikrek voltak. Fájás semmi, és csak oxitocinnal sikerül viszonylag gyorsan. 10-kor fektettek fel és fél 2-re meglett mindkettő úgy, hogy a doki is nyomta a hasamat. Most"csak" egy lesz, és kíváncsi vagyok, mennyiben lesz másabb.
2014. márc. 20. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. 4 es fel ora alatt lett meg. Akkor a masodikkal el se induljak a korhazba, ha itt azt irjatok, hogy sokkal gyorsabb? :)
2014. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Kedves kerdezo, nekem sem volt az babaval fajas, oxival es hasnyomassal szuletett meg. Van ket homeopatias keszitmeny ami ezekre van hatassal. Ne legyel fajasgyenge es a mehszaj is taguljon, nezz utan szerintem ha erdekel, ahogy irtam fentebb is nekem durvan gyors volt es szinte fajdalom mentes.

Jo egeszseget es gratulalok a babaidhoz :)

2014. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első baba: 18 órára szülőszobán voltam 19:55re megszületett. Fájás semmi szinte.Fiú 3190gramm és 37 hétre.

Második baba : 14:30kor szülőszobán 17:41 megszületett. Vele intenzívebb volt a fájás kitolási szakban kb szülés előtt 10 percig(sokkal több időnek tünt)férjem pont akkor ment le kávézni :-D Maga a megszületése kb 30 másodperc volt lányom kirúgta magát a pocimból. Nekem pont nehezebb volt a második .

2014. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!