Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nektek mennyiben...

Anyukák! Nektek mennyiben változott a párotokkal a kapcsolat a terhesség alatt ill. szülés után?

Figyelt kérdés
Változott rossz irányba? Elsősorban azoknak a véleményét várom, akiknél mindkét részről tervezett volt a baba és jól megértették egymást de szülés után eltávolodtak egymástól, nem csak szexuálisan. Mióta voltatok együtt, amikor megszületett, és milyen okok játszottak szerepet?
2012. jan. 11. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem meg, de annyit tudok mondani mindenben jobb lett, jobban figyel, kedvesebb, sokat foglakozik velünk simogatja a hasam, beszél hozzám! Ami negatívum, a doki szólt, hogy óvatosan a házas élettel, nagyon lent van a baba, így most nincs nemi életünk, nem akar semmi rosszat tenni, ártani!
2012. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az lemaradt, hogy 9 éve vagyunk együtt!
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 éve voltunk együtt, amikor megszületett a fiunk. Előtte és a terhesség alatt minden rendben volt. Utána megromlott teljesen a szexuális kapcsolatunk, és csak a gyerek körüli dolgokat beszéltük meg, semmi mást. Most már többet beszélgetünk, szervezünk programokat kettesben (bár nehezen kivitelezhető), de a szex még mindig nulla. Ja, és miattam. Ok: megszűntünk, mint nő és férfi, házaspár. Apa és anya lettünk. Valahogy befordultam, nekem kellene változtatni, de semmi energiám rá. :(
2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerencsére én sem vagyok az a kategória, akinek a válaszait várod, bár néha érzem, hogy távolodunk egymástól fizikailag, noha imádjuk egymást. Igazából az elmúlt 3 évben nem volt rendes szexuális életünk: teherbeesés, vetélés, tisztulás, újabb próbálkozás, újabb terhesség, nemi élettől eltiltás, szülés, tisztulás, fáradtság, újabb terhességre való készülés miatt megszakításos védekezés, újabb terhesség, nemi élettől való eltiltás, szülés, tisztulás örök körforgása miatt volt is szex meg nem is. 4 hete szültem a második babámat, még tisztulok, de mostmár nagyon hiányzik a rendszeres szexuális élet nekem is és a férjemnek is. Flusztráltak vagyunk miatta, vágyunk egymásra. Megint elkezdek majd tabit szedni és végre visszarázódunk a rendes kerékvágásba. ja, a férjemnek szétcseszték az orrát egy arcüreggyulladás kezelése miatt, most horkol, esküszöm, nem jön, hogy hozzábújjak, inkább kihúzódok az ágy másik szélére. Most ezt is kezeljük. Már várjuk, hogy minden a régi legyen:))))

lassan 10 éve vagyunk együtt.

Érzelmileg nem távolodtunk el egymástól, csak ő rengeteget dolgozik mostanában, fáradt, én is segítek neki, plussz a picivel éjszakázok, fáradt vagyok, néha feleslegesen veszekszünk. De jó, hogy tudjuk, hogy csak átmeneti a helyzet, semmi sincs veszve, ha van pár szabad percünk, bújunk össze, egymás kedvében járunk (karácsonyra kenyérsütőgépet és mixert, valamint rég áhított konyhai mérleget és kerek tortaformát kaptam tőle, szóval nagyon figyelmes), csak most per pillanat türelmünk nincs egymáshoz.

2012. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sajnos nekünk rossz irányba változott. :(

5 éve vagyunk együtt és a legboldogabbak voltunk a "világon", olyan büszke voltam magunkra, barátnőim is irigykednek. megszületett a kisfiúnk (5hós), nagyon vártuk már, a terhesség alatt sem volt semmi gondunk. Aztán eltelt 1 hónap kb és belőlem egy házi sárkány lett. Nem bírom megállni hogy ne szóljak be a férjemnek bármiért is. ciccegem mindenért. egy szép szavam nincs már hozzá. :( de Ő olyan kitartó és kedves meg sem érdemli, nagyon haragszom magamra.

Most csak a kisbabámra koncentrálok, imádom és a párom is imádja. Nem tudom miért lettem ilyen, lehet a bezártságtól, nekem a barátaim 120km-re vannak, a szüleimmel együtt. 1 hónapban csak 2x látom őket, olyankor kitisztulok pár napra.

Itt nincs senkim akivel beszélhetnék. A párom szüleire nem lehet számítani, nem is szívesen megyek át hozzájuk.

Borzasztó rossz érzés, hogy így viselkedem, ilyen lettem.

Szinte minden nap megfogadom, hogy ma kedves leszek, csinosan felöltözöm stb.

Szó sem lehet olyanról, hogy külön menjünk, mert szeretem és hiányzik, amikor dolgozik alig várom hogy megjöjjön. De aztán mindig van valami ami a kedvemet veszi...

mióta megszületett a fiúnk, 4x voltunk együtt. Szeretnénk majd még egy kisbabát.

Remélem ahogy kijön a jó idő vele együtt a jó kedvem is. :)

Kedves kérdező miért tetted fel a kérdést? Nálatok is vannak problémák?

2012. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!