Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezzel a szemészeti leleten...

Ezzel a szemészeti leleten lévő dologgal szülhetek természetesen?

Figyelt kérdés

v: sü.1

sü1 (ekkor szemüveggemmel az egyik lencsét letakarva kellett olvasnom a számokat, mindet láttam) ekkor mondta ezeket.

T(sch):13

14(humacain szemcsepp után) ez a szemnyomás mérés adatai, azt mondta az 1es eltérésnek nincs jelentősége mert bőven határértéken belül van.

rI: o.u ép elülső szegment, törőközegek átvilágíthatóak

Szf: éles szélű papillák, kis centrális excavatioval (c/d:0,2 ill.0,4) erek, maculák rendben.

diagnózis: Myopia, astigmatizmus


Mogorva idős doktornő volt, hiába kérdeztem nem mondott semmit :/ de talán azt veszem ki belőle hogy lehet természetes utón szülnüm. 21 hüónapja természetesen szültem a lányomat, akkor senki nem küldött sehová, most meg elküldött a védőnő és vinnem kell a leletet a terhes gondozásra, ami kedden lesz, addig jó lenne többet tudnom. Köszönöm! 24+2hkm.



2014. márc. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezzel szülhetsz természetes módon....erek,maculák rendben,ez a leglényegesebb.Ha gond lenne,akkor ráírták volna az ambuláns lapra hogy a lelet alapján császármetszés indokolt.
2014. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. márc. 20. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!