Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban hogyan...

Nina-chan27 kérdése:

A Szent Imre kórházban hogyan bánnak a szülés után a kismamával? És úgy, hogy második babás? Mindezt úgy, hogy nincs fogadott orvos, se szülésznő, és nem Vip szobás. És a vajúdás, szülés alatt? A csecsemős nővérek segítőkészek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Bezzeganya oldalon minden kórházból va szülés történet. Az a baj a Szt Imrével hogy nagyon sok a beteg igy a növérek nem a legsegitökészebbek. Sok a kismama igy egyszerre mindig többen szülnek igy elég nagy a rohanás ha nincs saját orvosod, igy ne várd hogy sokat foglalkozzanak veled.... Inkább csak amit muszáj, nem fognak veled ott ülni stb....
2014. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem ott,elöször fogadott orvossal,másodszor csak bementem mikor ott volt az idő,mert a dokim külföldön volt és nem tudott bejönni...egyáltalán nem éreztem az ellátásban különbséget,sem a szülés alatt sem utána!A csecsemősök nagyon leterheltek,de ha kérdezel szívesen válaszolnak és megmutatnak mindent.Második babámnál örültem,hogy nem zaklat senki,tudtam mit hogy kell,csak számoltam az órákat,hogy mikor jöhetek haza!Ha bemész hozzájuk,hogy szeretnél lezuhanyozni és addig bent hagynád a picit,nem mondanak nemet,ha éjszaka aludni szeretnél akkor is beviheted,kivéve a hazamenetel elötti éjszaka!Én bevittem de a szobatársam babája végig üvöltötte az éjszakát,szóval nem sokat pihentem.Annyit még,hogy első szülésemnél 23:00-ra értünk a kórházba,3/4 3kor megvizsgáltak és azzal a lendülettel küldtek a szülőszobára,akkor hívták a dokim és 03:30-kor megérkezett a lányom,így nem sok dolguk volt velem...másodiknál reggel fél 9-re mentünk be,vajúdóba voltam kb fél 1-ig,aztán beraktak szülőszobára,mert bő 3 ujjnyi voltam,minimális fájásokkal,sokat nem voltak körülöttem,mert egyszerre 4-en szültünk,gátvarrástól rohant a szülésznő hozzám,mert jöttek a tolók 14:07-kor megszületett a fiam!Összességében azt mondom,hogy nincs különbség a fogadott és nem fogadott dokis szülés között,illetve a csecsemősök segítőkészek,már ha van idejük!Ha lesz 3. akkor is ott szeretnék szülni doki nélkül!
2014. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második válaszadó, a te írásodtól külön meg is nyugodtam! :) Nem várom, hogy körülöttem ugráljanak, jó is a nyugi, pláne, ha apuka ott van/lehet mellettem. Kérdezni nem sokat fogok a nővérektől, csak rálátást szeretem volna a dolgok menetére, mivel első gyermekem a Délpestibe szültem, és nagyon rossz tapasztalatokat őrzök, sajnos.
2014. márc. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!