Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfyben fogok szülni....

Péterfyben fogok szülni. Tapasztalatok a kòrházzal és a szüléssel kapcsolatban? Mire készüljek, mit vigyek magammal? Igaz, hogy babaruhát ők adnak? Mellszìvót biztosìtanak? A gyerek cumihoz mit szòlnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
SZia. Ruhát adnak, pelust, popsitörlőt vigyél. Köldökrevaló, popsikrém ha jól emlékszem van,de krémet én vinnék. Cumit felejtsd el, biztos szólnak érte, én sem díjazom igazán, de ez privát vélemény. Nagyon szopipártiak. Segítenek is,kézzel megfejnek ha kell. De én vittem magammal mellszívót, és áldom érte az eszem. Egyik éjjel arra ébredtem, hogy bedurrant a cicim, nekem sajna nem volt velem a baba, lenn volt a neonatológián, így nem tudtam akkor szoptatni amikor akartam. De végső elkeseredésemben elővettem a mellszívót, nekem egyszerűen nem ment a kézzel fejés, így sikerült kiszívni, és 2 évig szoptattam utána. Nem egy luxuskorház, de a célnak megfelel. A szülésznők felkészültek... sok normális orvos van. Májusban jön a második babánk, szintén ott születik.
2014. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szüléssel kapcsolatban milyen élményeid vannak? Mire lehet számítani? EDA-val szültél?
2014. márc. 26. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem császár lett a vége. Úgy toltak a műtőben, hogy meg 3000-es volt a méh szájak mar 41+ 4 napon voltam. Meg vizet se tudtak nézni.... Reggel 6 kor oxitocinra kötöttek de semmi.... Aztán kiderült a műtőben, hogy hiába vajúdnom volna végig , tágulok ki rossz helyen volt a fiam feje nem tudtam vona meg szülni, mert nem lehetett volna be igazítani... Utána nagyon sokan voltak a szülő szóban így a kórteremben toltak vissza.... Volt fogadott szulesznőm, neki sokat köszönhetek! A nővér elég bunkó volt mikor föl kellett állni.... De minden kibirhato! Eléggé eda partiak, szem ez jo dolog. Engem is azzal császároztak, nem faj mikor beadják....
2014. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, igaz, már 6 éve. Ha azóta van változás, arról nem tudok, azt írom, ami akkor volt.

Pelenkát adtak, de csak max. 5 db-ot, ha jól emlékszem. Ruhát is adtak. Mellszívót nem biztosítanak, sőt nem is ezzel, hanem kézzel segítenek fejni. Nem mindegy, ki csinálja, volt olyan csecsemős, akitől csillagokat láttunk, volt, aki jó volt (már amennyire lehet). Cumit mi nem vittünk, szerintem nem nagyon engedik, inkább nagyon a szoptatást favorizálják és azt, hogy együtt legyetek minél többet. Nekem a csecsemős részleg nem annyira tetszett, de a szülészet jó, eda-val szültem, nagyon rendes volt a dokim (fogadott) és a szülésznőm is. Utána többször bejöttek, míg ott voltunk.

2014. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo, legyszi irj az EDA-rol bovebben? Milyen tapasztalatod van vele kapcsolatban? Kitolashoz is kaptal? Ki volt az orvosod?
2014. márc. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!