Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után pontosabban...

Szülés után pontosabban császármetszés után milyen az első szex és úgy egyáltalán milyen gyerek mellett? Mire számítsak? Hogyan készüljek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még van addig két hét, de mivel a terhesség kb utoldó három hónapjában nem volt ezért már érthetően ki vagyunk kissé éhezve.
2009. ápr. 23. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónapja szültem császárral, azóta egyszer voltunk együtt és nem volt jó élmény. Fájt. Nem is nagyon értem, hisz császár volt...A férjem türelmes, nem akarja hogy kötelességnek érezzem.
2009. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De te bocsi a kérdésért hogy álltál neki, kívántad nagyon vagy nem?Mit éreztél?Mármint előtte?
2009. ápr. 23. 14:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint ezt azért kérdezem, mert nekem a múltkor csak hátamat mosta meg és végigsimított a fenekemen és már attól be tudtam volna indulni
2009. ápr. 23. 14:18
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
jó neked, én 8 hónapig, míg szoptattam nem érdekelt a szex, simán ellettem volna nélküle...aztán egyre jobb lett...
2009. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én nem szoptatok sajnos
2009. ápr. 23. 14:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem neked jó lesz....akkor ha annyira akrod oldjátok meg máshogy most:::)))
2009. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ok, ok és a kérdés második fele?mert ez is érdekelne
2009. ápr. 23. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
írtam már tapsztalatokat...borzalmas volt, rosszabb mint a szüzességem elvesztése:)nem is érdekelt a szex, simán ellettem volna nélküle a szoptataás végéig...én természetesen szültem...aki császáros volt annak elvileg jobb
2009. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

császárral szülő ismerősöm mesélte, hogy ők nem bírták kivárni a 6 hetet, az 5. héten már próbálkoztak, de nagyon rossz élmény volt, mert olyan száraz volt, mint a Szahara, hiába kívánta nagyon az együttlétet

úgyhogy lehet, hogy nem árt beszerezni egy kis síkosítót az első alkalomra, hogy ezt elkerüljétek

2009. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem embere válogatja.Én az első gyerkőcöt simán a másodikat császárral szültem .Egyiknél sem volt semmi gondom.A kicsi most 4 hónapos és olyan a nemi életünk mint azelőtt.(és nem tartottuk be a 6 hetet.)
2009. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!