Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 150/100-as vérnyomással...

150/100-as vérnyomással császároznak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vérnyomáscsökkentőt adnak max.
2014. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Vérnyomáscsökkentés, ha baj van, akkor természetesen egyből beavatkozhatnak oly módon, hogy megcsászároznak.

Én magam toxémiával feküdtem szülés előtt kórházban, a vajúdás megkezdődése előtt és közben is magas volt a vérnyomásom, de kaptam gyógyszert és végigvajúdtam, de végül császár lett, de nem a vérnyomásom miatt, hanem más miatt (magas egyenesállás és téraránytalanság miatt).

2014. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, erre gyógyszert adnak! Én is szedtem az utolsó 2 hétben gyógyszert rá, szerencsére simán, gyorsan szültem :D
2014. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem anno azt mondta a szülésznő (bár sztem kórháza válogatja) hogy ha gyógyszerrel sem megy szülés közben 160 alá, akkor császár.
2014. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer mértek ennyit, akkor még gyógyszert sem biztos, hogy fognak adni. Többszöri, akár otthoni mérést is fognak javasolni először, legalábbis nálam így tettek, nem is kaptam gyógyszert, mert nem volt magas máskor sohasem. Ha esetleg súlyos toxémiád van, akkor felmerülhet a császár lehetősége, de akkor vizsgálják a méhlepényt, áramlást, stb. Önmagában egy ilyen érték még nem indok a császárra.
2014. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2014. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!