Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor elérkezett az idő,...

Amikor elérkezett az idő, hogy be kellett mennetek a kórházba, hogyan oldottátok meg? Mentőt hívtatok, vagy volt aki bevigyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elso gyerkocnel volt kocsink, a parom vitt be, a masodiknal taxival mentunk. Soha nem fogom elfelejteni a taxis aggodo arcat amivel egesz uton nezett a tukorbol. Rekord ido alatt ert el a Normafatol a MAV kh-ig. :-)))
2009. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mentő.

Jobban biztonságban éreztem magam, hiszen ha felgyorsultak volna az események, akkor is jó kezekben lettem volna, nem egy ideges sofőr mellett, hanem mentős orvossal. A kistestvérrel is mentővel fogok bemenni.

2009. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi közelebb lakunk a kórházhoz, mint ahogy a mentőállomás van. Hamarabb beérünk kocsival, mint ha a mentőt várnánk, hogy elinduljon, eljöjjön a kórház előtt, és tőlünk visszaforduljon. Szóval valószínűleg kocsival fogunk menni.
2009. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hahó, kicsit off, mert én is csak készülök. De mi Győrből megyünk kocsival Pestre. :) Állítólag első babánál kicsi az esély, hogy ne érj be időben.
2009. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kocsival. Párom vezetett, nagyon higgadtan fogta fel a szituációt, teljesen biztonságban éreztem magam mellette.

A parkolóból a szülészetre nehezebb volt bejutni, mivel meg kellett várnom, hogy jöjjön a két fájás közötti szünet :-)

Jól mutathattam a kocsi mellett görnyedve, amint várom a fájás végét, hogy elindulhassunk végre :-))

2009. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Taxit hívtunk az éjszaka közepén.

A sofőr nagyon jó fej volt, ahogy mondtuk, hogy Női Klinikára megyünk és ránézett a hasamra, csak ennyit kérdezett: Siessek? :):D

2009. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Apu vitt be.szüleimnél voltunk.pont arra ért haza mire menni kellett.
2009. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

barátaink vittek be autóval, mert nekünk nincs.

ha ez nem lett volna, akkor taxival.

2009. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Off: Győrből Pestre? Nem semmi!!!
2009. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Felhívtam a férjemet, hogy jöjjön értem haza Pestről, és vigyen be Pestre :) 30 km-re lakunk a választott kórházunktól, simán beértünk még így is.


Második bébinél már nem biztos hogy ezt eljátszuk. Ha épp dolgozik a férjem, akkor valószínűleg Anyu fog bevinni, már nyugdíjas, szóval kéznél lesz :)

2009. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!