Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban hogyan...

A győri kórházban hogyan oldottátok meg szülés utáni napokon a zuhanyzást? Ki vigyáz addig a babára?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én tavaly szeptemberben szültem ott,és egy ágyas szobába kerültem, ahol egy ajtó választott el a szomszéd szobától. Volt olyan, hogy addig bevittem a csecsemősöknek, igaz nem foglalkoztak vele, de legalább tudtam, hogy el nem "lopják" onnan. Aztán olyankor is zuhiztam mikor jött férjem vagy anyumék látogatni. Vagy pedig reggel kinyitottam az ajtót a két szoba közt és rábíztam a szobatársaimra. Persze addigra jóban lettünk, nem vad idegenre bíztam. Ha van szobatársad rá is bízhatod pár percre. Azért volt ilyen sok variáció, mert naponta kétszer zuhiztam, volt vagy 40 fok, meg vérzés, meg úsztam a tejben.

Szóval abszolút megoldható.

2010. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én októberben szültem, és a zuhizást akkor próbáltam megoldani, amikor valamelyik családtag bent volt látogatni. Ha nem sikerült, akkor otthagytam a szobatársammal, akivel addigra összebarátkoztunk. Bár az én babám elég hermetikusan be volt zárva, sajna inkubátorban volt, mert besárgult. Szerintem a csecsemősökre felesleges rábízni, akár egyedül is hagyhatnád ennyi erőből.
2010. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor én szültem, nálam is családtag volt bent addig, egyágyasban voltam. De most, hogy látogatási tilalom van, maradnak a csecsemősök, meg a szobatársak. Jó vicc, hogy az előbbiektől nem lehet ezt kérni.
2010. jan. 28. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
10 hete szültem és igaz, te egyágyas szobába kerültél, én kétágyasban voltam, így a szobatársamra bíztam a fiamat, amíg gyorsan "elszáguldottam" zuhanyozni. Leadhatod a csecsemősöknek, húgom pl. ezt tette (ugyanolyan egyedül volt, mint te), de pl. megesett velem a 3 nap alatt, hogy átjött hozzám a szomszéd szobából az anyuka, hogy menjek át vigyázni a kicsijére. Úgyhogy mentem babástól vigyázni rá. :)
2010. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ühüm, igaz, kérni nem szégyen. Remélem, én is elég bátor leszek hozzá! Köszi a választ!
2010. febr. 2. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly júliusba szültem ott,én is a szobatársamat kértem meg mindíg,hogy figyeljen rá addig.Ez kölcsönös volt....a varratszedésemkor viszont a csecsemősökre hagytam,mert a szobatársam éppen aludt,nem akartam zavarni.Ott sem volt gond.
2010. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!