Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban milyen...

A Szent Imre kórházban milyen rendszer van mostanság, úgy értem miket kell vinni a picinek?

Figyelt kérdés

Mert úgy hallottam hogy eddig legalább popsikrémet meg a köldökport nem kellett vinni ,de most azt is?

Ja és a Felicitascsomagról és pROMÓBOXRÓL IS érdeklődnék!!

Köszönöm szépen előre is


2014. márc. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ruhát nem kell vinni, de ha akarsz vihetsz, én nem vittem, így kényelmesebb volt, popsikrémet vittem, de volt a szobában, a szüléaznő mondta, hogy vigyek, mert előfordul, hogy elfogy. Pelenkát és popsitörlőt kellett vinni, köldököt nem ápoltam. Promoboxot és Felicitas csomagot is kaptam. Előbbiben több cucc volt, termékminták meg az állami cd meg csomó reklám.
2014. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat ,és a csomagokat automatikus kaptad vagy meg kellett igényelni kitölteni papirt hozzá?
2014. márc. 26. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöttek nővérkék és adták a papírokat hozzá, és adták a csomcsit. De nem keresett azóta sem egy ügynök sem, hogy kössek biztosítást 😃, remélem nem is fog.
2014. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


6 hónapja szültem ott.

Én vittem popsikrémet/pelenkát/törlőkendőt/ruhát.

Adtak ott ruhát is, meg mindent, de megkerdezték, hogy ha van pelenka meg ilyenek tegyem a "kosárba"( ahol a baba van).

😊 Olyan jó volt! Már amikor megszületett😅

2014. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most olvastam a Hipp oldalon hogy az ismertető csomagokat megszüntették na szép ennyi!!

Azért én örültem neki na mind 1

2014. márc. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!