Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megbízható, nem pénzéhes...

Megbízható, nem pénzéhes nőgyógyászt keresek, akit meg lehetne fogadni és elsősorban elérni őt telefonon ha bármi gond van. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Sajnos az én dokim,akit mellesleg azért fogadtam meg hogy bármikor el lehessen érni,tojik rám.Történt ugyanis, hogy így a 23 héten már kb.másfél hete vannak kisebb görcseim,nem tudom mitől.Felhívtam,de azon a számon csak az asszisztense adott tanácsot hogy szedjek magnéziumot és pihenjek sokat,amit én is tudok.folyt köv.
2014. márc. 28. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj valami várost, mert hiába a jó doki, ha az ország másik végében van.
2014. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle.hogy a doktornő hol van én vele szeretnék beszélni.Erre,hogy ő sokat van a műtőben,meg szülést vezet le és ezt a megoldást találták,hogy a kismamák mindenképpen beszélhessenek valakivel.Mondom neki,hogy ne haragudjon de én nem ezért fizetek ki havi 10.ezer ft-ot a magánrendelésén+majd a szülésért hogy ne lehessen elérni.A válasz:Ha véreznék vagy nagyon görcsölnék akkor menjek be a kórházba.Ja és a végén elárulta,hogy a dokinő szabadnapos.Szerintetek velem van a baj?Én vagyok érzékeny?Direkt azért kerestem magándokit,mert az sztk-ban rengetegen voltak,a doki cseszett rám 5 perc alatt megvizsgált,ráadásul durván.Nagyon nehezen jött össze ez a baba 4 és fél évet vártunk rá,de ez a hozzáállás?Legalább akkor másnap visszahívott volna a doki,de semmi...Más is járt így?
2014. márc. 28. 10:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia!Budapest.
2014. márc. 28. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémet ajánlanám, de ő áprilisban külföldön lesz továbbképzésen.
2014. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Túlérzékeny vagy, de ez normális, hiszen másállapotban vagy :)


Én dr. Kosztin Árpádhoz járok (Bazilika mellett van a magánrendelése és az Istvánban szülészkedik), nagyon jó fej doki, bár megmondom őszintén apróságokkal én nem hívogatom, ha gáz van (de ne legyen!), akkor meg úgyis bemegyek hozzá vagy a kórházba, vagy a magánrendelésére.


Amúgy szerintem emelni kellene a magnézium-adagodon, igyál meg naponta egy kalcium sandozt is, segíti a mg felszívódását!


Boldog babavárást! :)

2014. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most először hívtam fel,apróságokkal én sem zavartam sosem,csak volt 1 hónapja amniocentézisem,persze hogy megijedtem hogy esetleg attól vannak a görcsök.
2014. márc. 28. 11:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4.válaszoló!


A te dokid ki,aki továbbképzésre megy?

2014. márc. 28. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
én dr. Bőze Tamást tudom javasolni, el szoktam érni telefonon ha kell. ő az Uzsokihoz tartozik. 7-15 ezer között van a magánrendelése.
2014. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

9ezer a magán rendelés Erzsébeten dr horváth Zsolt a neve ha kell elérhetőség írj szuper doki szerintem alapos is és az azisztense is főnővér,és szülésznő egyben

2014. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Carters válasza:
Dr. Mészáros Gábor a II. női klinikán és a Maternity-n lehet nála szülni. Nagyon korrekt és jó doki.
2014. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!