Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki kórházban mennyire...

Az Uzsoki kórházban mennyire támogatják a császár utáni hüvelyi szülést?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válasza érdekelne,akik ügyeletesnél szültek. Köszönöm.

2014. márc. 29. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez doki függő, van akinek ha mondod, hogy hüvelyit szeretnél segítőkész lesz és van aki meg azt mondja nem lehet hüvelyi. Gondolom nincs orvosod, így aki lesz annál elszel. Nekem volt dokim, első baba, hüvelyi volt azt is akartam, rendes doki volt. Szobatársamnak volt dokija, nem keveset perkált neki és úgy bánt vele szülőszobán mint a kutyával. Másik szobatársam ügyeletesnél szült, nem volt kiemelkedően rendes vele, de normális volt. Így konkrétan császár és hüvelyi szülésről mi a protokoljuk nem tudom. (én többet nem szülnék ott, mert a csecsemős osztályon elég sok hiányosság történt, és amúgy is elég nem törődöm volt mindenki, d ez más kérdés)
2014. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősőm testvére pár hónapja járt az Uzsokiba terhesgondozásra és váltania kellett mert protokoll szerint nincs VBAC, de mindenhol alá kell írni egy papírt, hogy vállalod a kockázatokat.
2014. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak hasonló szituációban vagyok és elvileg az Uzsokiban fogok szülni, de fogadottnál. Első gyerek eü. okok miatt programcsászárral született, ami után komoly műtéti szövődményem lett. Így szívem szerint hajlanék másodszorra a hüvelyi felé, de van megint jópár dolog, ami újra a császár mellett szól. Dokimat kérdeztem, ő visszakérdezett, mit szeretnék. Mondtam, ami orvosilag kockázatmentesebb - erre ő a császárra szavazott. Csak remélni tudom, hogy nem a saját kényelme vagy a 2. által említett protokoll miatt mondta ezt...
2014. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második gyermekem született az Uzsokiban császárral (komplikációk miatt),én meg voltam mindennel elégedve,csak az tűnt fel a 4-5 nap alatt,hogy 10-ből 9-en császárosok voltak. Ezért voltam kiváncsi,hogy van esély-e rá,hogy 2 év elteltével szülhetek simán,de a válaszokból ítélve nem sok. :S
2014. márc. 30. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok: A lényeget le is felejtettem. Az a szobatársam akivel a fogadott dokija úgy bánt a szülőszobán mint a kutyával, ott a baba feje már látszott, mikor a doki kitalálta, hogy legyen inkább császár. A császárhoz kell egy másik doki beleegyezése is vagy nem tudom, de hívott egy másik dokit (idősebbet) aki ott mindenki előtt mondta " te normális vagy hova akarod már ezt a szegény nőt megcsászározni", a fogadott doki csak erősködött, hogy legyen császár, de az idősebb azt mondta várjon megpróbálja ő, hát láss csodát következő nyomásra kint volt a baba császár nélkül.
2014. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm szült ott meg én is. Én természetesen. Neki az első császáros volt. Hát azt mondta hogy nem kapkodták el hagyták amig lehetett hátha sikerül. De abszolút nem tágult most se ugyhogy császár lett. Ő meg pont azt mondta hogy minek vártak?
2014. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kislányomat ügyeletesnél szültem 2014 augusztusban (hüvelyinek indult, császár lett) és a 2. szülésem most lesz 2015 november végén. Bár a doki a szülés után azt mondta, hogy elvileg lehet hüvelyi a 2., most a terhesgondozáson az Örsön azt mondták, hogy ők ilyet még nem hallottak és tuti 39. hét császár lesz.
2015. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!