Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tulhordás? Ki mennyi idövel...

Tulhordás? Ki mennyi idövel hordta tul gyermekét? Mi 41+1 hetesek vagyunk :- (! tegnap távozott a nyákom. Szerintetek mikor lesz ebböl baba? Légyszi irjatok!

Figyelt kérdés
mostanában keztem el nyilni,a viz ,és nst,jó!nagyon várjuk a kicsikénk!
2009. dec. 18. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggodnod,a szülés vàrhato idöpontja az csak vàrhato,de nem pontos!

Én 10 nappal hordtam tul a lànyomat,a korhàzba bementem vizsgàlatra,hazaküldtek,hogy nem lesz szülés,a parkoloig értem le,visszakellett mennem,hirtelen beindult.

Nyugi,néhàny nap,tul vagy rajta!

2009. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 nappal hordtam túl a lányomat :)
2009. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem 41+1 naposan indították meg. Nekem is elment a nyák, de nem indult be a szülés magától. A dokim azért döntött így, mert már 2 ujjnyira ki voltam tágulva, és nem akart tovább kockáztatni, mert igazából a túlhordás is veszélyes. A dokim azt mondta, hogy ugye öregszik a méhlepény, ami normális, de az elöregedett lepény nehezebben "bírja" a fájásokat, és ha a lepény előbb leválik, mint ahogy a baba kint van, az veszélyes!!! Szóval ezért indította.... Kérdésedre röviden: sajnos a nyák távozása semmit nem jelent, a dokim azt mondta ettől még nem feltétlenül szülünk, pedig én is olyan boldog voltam, amikor elment, már nagyon vártam a szülést

Egy 5 hós kislány anyukája

2009. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11 nap,de végül császár lett.
2009. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19:28 vagyok, természetes úton, 3 óra alatt meglett, első baba, és 4100 gramm
2009. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok a válaszokat,próbálok türelmes lenni de.....,itt vannak az ünnepek a nyakunkon és lehet ezért is vagyok ideges már jo lenne tulleni nagyon !szeretnénk már nagyon babázni !!!!!

kellemes ünnepeket kivánunk mindenkinek!!

2009. dec. 18. 19:37
 7/21 anonim ***** válasza:
11 nap, végül vákuum lett a vége. hülye orvos, hamarabb ki kellett volna szedni, de én hiába mondtam neki.
2009. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is 10 nappal hordtam túl a lányomat, a 10. napon indítottak tablettával, mert egyáltalán nem voltam kitágulva! 6 óra alatt megszületett a lányom!!!! CSODÁLATOS ÉLMÉNY VOLT!!!
2009. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal, de itt max. 1 hetet engednek. Az meg pont hétvégére esett. Így azt mondták, hogy péntekig várunk, aztán indítanak. Csütörtökön meglett, szerencsére. De így is gáz volt, mert már zöld volt a magzatvíz. Meg is lepődtem a kérdéseden, hogy némelyik kórházban hagyják, hogy ennyit túlhord? Azért az már tényleg veszélyes.
2009. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nyertem!

14 nappal hordtam túl a kisfiamat. Akkor sem akart megszületni semmilyen behatásra, és még voltak egyéb + komplikációk is, így vajúdás nélküli császár lett.

2 hétnél többet nem várhatnak, tehát Neked is max 6 napod van még a szülésig.

Kitartás!!!

2009. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!