Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még nincs fogadott orvosom....

Még nincs fogadott orvosom. Terhes tanácsadásra járok itt a Porkoláb Huba volt idáig legtöbbször rendelésen. Tudnátok ajánlani jó orvost Dunaújvárosból akinél szüléskor nem kell pénzt adni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

ha ügyeletesnél szülsz, akkor nem kell pénzt adni.

ha felfogadsz valakit, akkor pedig azt meg kell hálálni, tehát fizetni kell érte, hisz ő vállalja, hogy szabadnapján, éjszaka, hétvégén, ünnepkor-bármikor bemegy ha megindul a szülés és levezeti az ügyeletes helyett.

tehát ha felfogadsz orvost, akkor fog kérni pénzt

2014. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül igaz amit mondasz kedves válaszoló!Sokak ugy dolgoznak,hogy nincs tarifájuk még akkor sem fogadnak ell pénzt ha te boritékba adnád.Sajnos nem tudom,hogy itt ki a legtutibb orvos!
2014. ápr. 2. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Legtutibbat nem biztos hogy meg fogod találni! Én is nagy dilemma előtt állok, hiszen egy orvost nem ismerek Dunaújvárosban. De talán Dr Bartáth akihez még én is szívesen mennék.
2014. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 juditka1978 válasza:

Én mindenképp Porkoláb Hubát ajánlom!Nagyon kedves nagyon jó szakember. 2-szer szültem nála,és nagyon hozzáértő!

Semmi pénzért nem választanék más orvost!

2014. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hubát semmiképp! A legarrogánsabb, legnagyképűbb orvos, akit valaha láttam, és ezt sokan tanusíthatják. Na neki fix tarifája van, de 100ezer körül van a komplikáció nélküli szülés. Ha rendesen fizetsz, akkor maga a nyájasság, egyébként pedig egy megalázott senki vagy a szemében. A kollégák és a szülésznők utálják.. Dr. Housnak képzeli magát, csak tapasztalat és emberség nincs mögötte. Sokan elmondták
2014. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..hogy bárkinél szüljek, csak a Hubánál és a Szűcsnél ne. Pont ők ketten voltak bent, mikor a kisbabánk született.. Senkinek sem kívánom. Barnát és Medve doktort szeretik sokan, de előbbinek nagyon sok a kismamája, és ha nála akarsz szülni, akkor talán magánrendelésére kell járnod. Nagyon kedves. Utóbbi nem nagy nyájasság, de korrekt, tapasztalt, jó szakember, és nem vár sok pénzt. Annyit adsz, amennyit gondolsz, esetleg ajándékcsomagot..
2014. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!