Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kismamák. Szült...

N.nettike kérdése:

Tatabányai kismamák. Szült valaki mostanában Dr. Málik Zoltánnál? Vélemény? Szülésznő is volt? Egy 6. hónapos kismama

Figyelt kérdés

#szülés #szülésznő #Dr.Málik Zoltán
2014. ápr. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár hónapja nála szültem, mert a fogadott orvosom sajnos aznap nem ért rá. (a doki szólt előtte, hogy "ha lehet, ne akkor szüljek", mert neki az a nap nem jó) Nekem fogadott szülésznőm volt.

Dr. Málik Zoltánról csak jókat tudok mondani, velem nagyon korrekt volt. Igaz van egy furcsa stílusa, de ennek ellenére nagyon humánus.

2014. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nála szültem, elégedett voltam vele. Szülésznőm nem volt, nem láttam értelmét, mert tudtuk, hogy császár lesz (korábbi műtét miatt). 2 ismerősöm szintén hozzá jár, egyiknek lesz szülésznője. Elégedettek, szerintem korrekt orvos.
2014. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Èn is hozzá járok és őt szeretném felfogadni. Szülésre mond valami árat? Ti mennyit adtatok neki? Tudnátok nekem ajánlani szülésznőt? Előre is köszönöm! :-)
2014. ápr. 8. 17:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Irjatok légyszi olyan anyukák akik Dr Málik Zoltánnál szültetek!
2014. máj. 7. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nála szültem, ő volt a fogadott orvosom. Aki hozzá jár, tudja, hogy van egy fajta stílusa :) Viszont szerintem rettentő alapos és a szülésnél is teljesen meg voltam vele elégedve. Nem volt fogadott szülésznőm, de két olyan szülésznő jutott nekem, akiknek ha fizettem volna, akkor sem hiszem, hogy tudtak volna kedvesebbek és segítőkészebbek lenni velem. Nagyon sokat segítettek.
2014. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék árakat tudni!!!!!!!!!! És mit jelent ez hogy van egy fajta stílusa???????????? Mert pl. a Molnár dr.-nak is van egy fajta stílusa (túl közvetlen); de azzal nem tudok azonosulni; annak ellenére hogy szakmailag a toppon van.
2014. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Árat sajnos nem tudok írni, de a stílusa inkább bunkó, mint közvetlen. Olyan dr. House-os, de ennek ellenére nagyon normális.
2014. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!