Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Válaszolnának azok a kismama-a...

Válaszolnának azok a kismama-anyuka társak, akiknek CSAK ROSSZ tapasztalataik vannak a tatabányai szülészettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A kérdésemmel egy közvélemény kutatást szeretnék elindítani.Én is érintett vagyok az ügyben mert a mostani terhességemnél feküdtem bent a tatabányai szülészeten.Nem akarom itt és most részletezni,de borzalom,etikailag,emberileg,szakmailag egyaránt a szülészet.Nagyon sok kismamával találkoztam,akiknek szintén rémálom volt a szülés,gyermekágy ebben a kórházban.

Ha elég sokan válaszoltok(akiket érint a probléma)akkor mint egy "petíciót" be fogom nyújtani az illetékesek felé.Hátha sok kicsi sokra megy alapon valamit változtatnának a szülészet áldatlan rendszerén.

Csak írjátok le mi volt a probléma terhességben,szülésnél,orvossal,szülésznővel,gyermekággyal.


köszönöm,egy három gyerkőcös,negyediket váró anyuka.


2010. aug. 18. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.tudom olyanok válaszát várod akinek rossz élmény volt,de én mégis válaszolnék ha nem bánod.én egész terhesség alatt rettegtem h ott kell szülnöm mert én is csak rosszakat hallottam róla.ennek ellenére kellemesn csalódtam,sem a szüléssel nem volt probléma,se a dokival pedig ügyeletesnél szültemse a gyermekággyal,se a csecsemősökkel.jó,egy csecsemős volt aki bunkó volt de hát ez benne van a pakliban.
2010. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál:))

Persze az ilyen válaszokat is szívesen várom,ahol kellemes élmény lett a vége.


Olyan is írjon,akinek volt fogadott dokija és csalódott benne és olyan is,aki ügyeletesnél szült és csúnyán viselkedtek vele.

2010. aug. 19. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem ott szültem, de a 20. hétig tatabányai fogadott dokim volt, akiben nagyon csalódtam. Plusz az egész kórházi ellátásban. Bár tudom, a 20 hét nem sok, de nekem ez is elég volt Tatabányából...

2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második!

Neked is köszi a választ.20 hét a terhesség fele.Fogadott dokit pénzeltél 20 hétig és tessék így jártál....na ilyenekre vagyok kíváncsi.Bár leírhatnád mi volt a probléma mert így én nem tudom kitalálni.

Pont ez a lényeg,hogy leírjátok,mi történt.Persze doki neve nélkül.

2010. aug. 19. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Országszerte ilyen kórházak vannak,egyszerűen azért,mert itt tart az egészségügy.Örülök a lelkesedésednek,de szerintem nem fogsz vele célt eléri..főleg nem egy petícióval.Ráadásul ha nagyon forszírozod a dolgot,akár perbe is foghat a kórház,s ugye nem kell megírnom h ki fog veszíteni(ráadásul hosszú évek után,úgy h minden pénzed rámegy)? Kell ez neked?
2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!