Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz elfolyása előtt...

Magzatvíz elfolyása előtt fájni szokott a kismama hasa? Vagy van valami előjel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem volt semmi előjel, egyszerűen csak arra keltem, hogy folyik valami


se előtte, se közvetlen utána nem fájt semmi

2014. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam semmi.
2014. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam semmi előjel nem volt, csak keményedett egy nagyot a hasam és elkezdett ömleni a magzatvíz. Előtte még csak keményedéseim sem voltak.
2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban elkezdődtek az enyhe rendszertelen fájások, majd 10 óra felé picit erősödtek, azután mikor már stopperrel mértem a fájások közti időt, egyszer csak elfolyt a magzatvizem. Tehát nekem volt előjel, a magzatviz elfolyása után 3 órával meg már szültem is.
2014. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én háromszor szültem, de egyszer sem repedt meg spontán a dolog. Mindig fájásokkal indult. Majd bementünk a kórházba, teljesen kitágultam, és akkor repesztett burkot az orvos. szóval én a magzatvíz elfolyásaután 10 percel már babáztam :)

Ez állítólag alkati, szóval én a 4. gyereknél is erre számítok.

2014. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy ágyban fordultam a másik oldalamra, éles fájdalmat éreztem, és már csorgott is amagzatvíz.
2014. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a széken ültem és ahogy picit megmozdultam,helyezkedtem éreztem,hogy valami kijött belőlem.Feláltam a székről és elkezdett csorogni a combomon a víz.Előtte semmit nem éreztem.
2014. ápr. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem volt előjel. Feküdtem a kanapén, amikor gondoltam, csinálok rgy szendvicset, mert megéheztem. Amint felkeltem, ömlött kifelé a víz belőlem. Tudtam, hogy itt az idő. A szendvicset azért bántam kicsit, mert aztán még 16 órát vajúdtam és nagyon éhes voltam a végén, ugyanis enni már nem volt szabad :))))
2014. ápr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. A burok repedése után 30 perccel már jöttek az első fájások is. Nagyon gyorsan 5 percesek lettek, de megszenvedtem, mert teljesen zárt voltam.
2014. ápr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi előjel nem volt. felkeltem éjszaka a szokásos pisiszünetre :) aztán mikor visszafeküdtem már el is folyt a magzatvíz. Nem fájt semmim, még a wc-n sem gondoltam semmire, hogy pár perc múlva biztos lesz valami. Semmi előjel nem volt.

Annyi, hogy már előző nap nehezebbnek éreztem a hasam, lejebb ereszkedett talán, előtte nagyon könnyen jöttem mentem, de akkor bizony már nehezebben.

2014. ápr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!