Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után meddig...

Császármetszés után meddig tartott nektek a gyermekágyi illetve mikor jött meg?

Figyelt kérdés
lassan 4 hete volt a "szülés" már a korházban enyhült a vérzés. Majd itthon egy hét mulva teljesen el is mult pár napra. Most kb 5 napja ismét vérzek ez lehet mar menzesz? mert szinre olyan. élénkebb pirossal kezdte majd most mar sötét piros. Kicsit aggodom de elvileg 6 hétig normalis a vérzés. Lázam nincs a hasam azért hafelülök még fájdogál. Menzesz lenne?
2014. ápr. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után négy héttel jött meg.
2014. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hétig véreztem, nekem is volt hogy pár napig semmi aztán újra kezdte. Most hat hónapos a babám, de még nem jött meg.
2014. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan negy hetig vereztem. Lassan kilenc hos a babam, de meg nem jott meg.
2014. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. 4 hétig véreztem, de sajnos 2,5 hónap alatt elapadt a tejem, akkor jött meg.
2014. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom mire vélni a dolgot mert most meg megint az a rozsaszines mint a korházban ez tuti a gyermrkágyas tisztulás. Csak az élénkpiros akkor nem jelent jot igaz? Meg ilyen fura pici nyákdarabkák is vannak benne mint a nyákdugo. Ha nem valtozik lehet felhivom a dokit.
2014. ápr. 20. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Én alig véreztem császár ztán, mivel ki voltam tágulva, azt mondják ilyenkor megszokott a minimális vérzés. A 6 hetes kontroll után 1-2 nappal jött meg, ekkor már nem szoptattam.
2014. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy az első menstruáció során több volt, mint a császár utáni napokban, akkor voltak benne nekem is ilyen-olyan "darabok"! Szerintem semmi gond nálad sem!
2014. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,remélem igazad van. Sokkal kevesebb mondjuk mint álltalában menzeszkor. Illetve szoptatok ezért kételkedtem a menzeszben. De megeshet hogy mégis az. Érti a fene a természetet.....

Mondjuk volt egy küretem egy éve akkor is hamar elmult a vérzés de a menzesz sokára jött. Itt azért más mondjuk s helyzet a szopi miatt is meg maga a terhesség-szülés...Ott meg nem volt méhlepény sem oxitocin.....

2014. ápr. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!