Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok az Uzsokiban olyan...

Tudtok az Uzsokiban olyan orvost, aki 24 hetesen elvállalna?

Figyelt kérdés
Ha van valaki aki költözés, vagy orvossal való elégedetlenség, avagy bármi más okból későn tudott orvost fogadni az Uzsokiban, de sikerült; megírná, hogy kit tudott felkérni.

2014. ápr. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp akarsz fogadni ott dokit?

Nem oda tartozol helyileg?

Mert ha oda tartozol, ne fogadj szerintem.

Tavaly ott szültem és most is ott fogok, fogadott nélkül.

Profi , odafigyelő orvosok vannak! És csak jókat olvastam a neten is az Uzsokiról. :)

2014. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Énis 24 hetes vagyok és az Uzsokiban fogok szűlni (lehet még találkozunk:D) fogadott orvos nélkül sok jót olvastam róla ezért nem is fogadok orvost :)
2014. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is csak jót hallottam, szinte; ugyanakkor vannak olyan dolgok, amiket szeretnék megbeszélni előre azzal az orvossal, aki vezeti a szülést. Ha tudtok ilyen orvost, kérlek írjátok meg.
2014. ápr. 21. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:
engem 23 hetesen anno bevállalt Bőze doki. nagyon jól döntöttem, imádom, nagyszerű orvos és bp-i átlagos áron van a magánrendelése (7-15 között attól függően milyen vizsgálat). engem havonta csak egyszer hívott, szóval a pénz miatt nem rángatott állandóan be a rendelésre :) sokan ajánlották nekem őt, és jól tették :)
2014. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerencsére sikerült megoldanom. Végül felhívtam azt az orvost, akihez régen évekig jártam, igaz nem ebben a kórházban dolgozik; és elvállalt. Úgyhogy visszatérek ugyan oda, ahol korábban a kisfiam született.
2014. ápr. 24. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!